Htc İmei Değiştirme Acill

Konu, 'HTC' kısmında mavicengiz tarafından paylaşıldı. Okunma: 2903 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Htc İmei Değiştirme Acill

Arkadaşlar bana acilen htc niki 100 imei değiştirecek bir yazılım lazım bilen varsa link verebilirmi ?
    Cihaz isviçre malı hardspl yaptım TR rom attım ama bir türlü imeisini değiştiremedim .:ağlarım:
    Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim .

Yazan: mavicengiz
  2. İmei değiştiremessin boşuna uğraşma eskiden kaçak yolla yapıyolardı ama şimdi oda yok zaten yasak bişey bu

3. htc box bulman lazim oda cok pahali heryerde yok

Htc İmei Değiştirme Acill konusuna benzer içerikler

1. Acill yardım !!!! Nokia 6300 imei değiştirme ( 9 Aralık 2010 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba degerli MaxiCep Teknoloji Portalı Ailesi benm sizlerden bir ricam var nokia 6300 telefonum imei numarası servis dışı kalmıstır. Ben bu telefonumu almnyadan arkadas vasıtıyla getirttim ve her hangi bir sorun olmayacagını söledi fakat...
  2. N900 imei değiştirme ( 31 Mart 2011 | Nokia Maemo )

Merhabalar N900 telefonum pasapost kaydı iptal olduğu için cihazımın telefon özelliğini kullanamıyorum. Forumda N900 de imei değiştirmek ile ilgili parça parça yazılar mevcut. Bazı sorularım olacak 1- N900 imei değiştirmek mümkün müdür? 2-...
  3. İmei Değiştirme ( 3 Eylül 2011 | Cep Telefonları Genel )

merhaba elimde yurt dışından bi kac gün önce gelmiş 5250 var.imei nedeniyle kullanamıyorum.sanırım bb5 serisi telefonlarda imei değiştirmek mümkün olmuyormuş.bu telefon bb5 serisimidir? bu telefonun imeisini değiştirmek mümkün müdür? bikac...
  4. İmei değiştirme ( 22 Mart 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar yurt dışından alınmış Galaxy ace 2 var ve türkiyede kayıt ettirecek kimse yok şimdi size sorum ace2 ye bu konudaki gibi ime atsam ne olur ?...
  5. yurtdışı s3 imei değiştirme ? ( 22 Mayıs 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

selam arkadaşlar yurtdışından bana telefon geldi s3 buradaki hattı çekmesi için imei numarası değiştirilmesi gerekiyormuş bunu nasıl ve hangi programlar ile yapabilirim ister buradan cevap yazın ister özel mesaj oda olmadı telefon numaramı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:04:59