HTC HD2 Android Kurulumu (Necmati)

Sponsorlu Bağlantılar

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye

bende recovery modda Nexus hd2 romunu kullanıyorum 2.3.3 Gingerband sana onu öneririm inanılmaz hızlı :)

----------Eklendi @ 17:12:22 ---------- Yazıldı @ 17:11:36 ----------

Task 29. programını çalıştırın telefonu temizleyin . htc yerel sitesinden bir rom indirin ve romu yükleyin sistem boşta kalmış anlaşılan

task29 programını calıştırdım telefonu temizledimi bilemiyorum ancak htc yerel sitesinden rom indiremedim imei geçersiz diyor oysa benim telefon pasaport kaydı olan bir tlf

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
task29 programını calıştırdım telefonu temizledimi bilemiyorum ancak htc yerel sitesinden rom indiremedim imei geçersiz diyor oysa benim telefon pasaport kaydı olan bir tlf
Shiftpda adli siteye giripde rom indirebilirsiniz.

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye

Shiftpda adli siteye giripde rom indirebilirsiniz.
task29 dan sonra malesef ki malesef tlf hiç açılmıyor titriyor kapanıyor ses kısma ve açma kapama tuşuna bastığımda önceden htc ekranında kalıyordu şu anda hiçbiştr tepki vermiyor. cihaz sizlere ömür mü yoksa???

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
task29 dan sonra malesef ki malesef tlf hiç açılmıyor titriyor kapanıyor ses kısma ve açma kapama tuşuna bastığımda önceden htc ekranında kalıyordu şu anda hiçbiştr tepki vermiyor. cihaz sizlere ömür mü yoksa???
Dedigimi yapin

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Tsk'ler

cemozbektrt

Üye

bende recovery modda Nexus hd2 romunu kullanıyorum 2.3.3 Gingerband sana onu öneririm inanılmaz hızlı :)

rom stabilmi peki nasıl nand rommu kaç mb yer kalıyo bir de recovery mod dediğin nedir clockwork mu.Bi babalık yapsan da bunun linkleriniya da programlarını versen :D

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi

rom stabilmi peki nasıl nand rommu kaç mb yer kalıyo bir de recovery mod dediğin nedir clockwork mu.Bi babalık yapsan da bunun linkleriniya da programlarını versen :D
veririm tabi istersen

stock rom yüklenmesi kolay daf ile yüklüyorsun ilk yüklemede 230 mb boş alan bırakıyor

cemozbektrt

Üye
Teşekkür ederim sağolasın dostum :D farklarını da sormuştum ama bu verdiğin rom cidden acaip stabil tek sıkıntısı hafıza şu an cyanogen room yukledım bu da stabıl ama htc romu kadar değil kullanımı daha ıyı htc romların .Bir avantajı romda şu sn 250 mb yer var sende ne kadar var şu an

----------Eklendi @ 19:41:45 ---------- Yazıldı @ 19:15:44 ----------

TİK tak TİK tak bekliyorum necmati kardeş upload olana kadar şu farkları bi anlatsan yaww :D çatlattın beni burda hahah

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim sağolasın dostum :D farklarını da sormuştum ama bu verdiğin rom cidden acaip stabil tek sıkıntısı hafıza şu an cyanogen room yukledım bu da stabıl ama htc romu kadar değil kullanımı daha ıyı htc romların .Bir avantajı romda şu sn 250 mb yer var sende ne kadar var şu an

----------Eklendi @ 19:41:45 ---------- Yazıldı @ 19:15:44 ----------

TİK tak TİK tak bekliyorum necmati kardeş upload olana kadar şu farkları bi anlatsan yaww :D çatlattın beni burda hahah

ben şu an Google Nexus one Hd2 adlı romu kullanıyom anlattım ya özellikler hız hafıza felan felan :D

cemozbektrt

Üye
İyi diyosan iyidir ne deyim bekliyorum upload u hala :D

cemozbektrt

Üye
ben şu an typhon cynogen 3.3.9 kullanıyorum youtubee dan baktım senınkıne arayuzu aynı benm romda tek sıkıntım şu hatta 2 tanesi 1.Kişileri facebooktakılerle bırleştırıyorum telefonu kapatıp açınca hepsı sıfırlanıyo 2 zil sesını sd karta attıgım bır muzık yapamıyorum.

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
ben şu an typhon cynogen 3.3.9 kullanıyorum youtubee dan baktım senınkıne arayuzu aynı benm romda tek sıkıntım şu hatta 2 tanesi 1.Kişileri facebooktakılerle bırleştırıyorum telefonu kapatıp açınca hepsı sıfırlanıyo 2 zil sesını sd karta attıgım bır muzık yapamıyorum.
2
side saçmaymış :D

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Evvet beyler merhaba sonunda symbiandan androide geçiş yaptıktan sonra maxide htc hd2 kullanan arkadaşları görmek beni çok mutlu etti :D . Konuyu baştan sona kadar okudum. emeğine sağlık güzel anlatmışın . Şu ios kurulumunu merak ettim işin doğrusu stabil çalışırmı acaba bi denesek . Maksat yeşillik olsun yoksa androidden gayet memnunum :D

• Beğen
Tepkiler: Necmati

cemozbektrt

Üye
2
side saçmaymış :D

hahah ee saçma da napıyım :D ama baktım cidden muhtemelen typhoon romlar nexusu geliştirmiş youtube dakı vıdeolardan baktım hemen hemen aynı şeyler sende varmı bu yazdıgım saçma problemler :D eger yok dıyosan hemen yukleyım :D gps wifi problemı yok degılmı bu verdıgınde

----------Eklendi @ 12:23:26 ---------- Yazıldı @ 12:22:16 ----------

verdiğin romun 2.7 de çıkmış

----------Eklendi @ 12:24:07 ---------- Yazıldı @ 12:23:26 ----------

hatta 2.9 :D

----------Eklendi @ 13:41:39 ---------- Yazıldı @ 12:24:07 ----------

2.9 yükledim bu arada zil sesi olayı bunda da aynu muhtemelen sende de aynıdır

----------Eklendi @ 14:08:23 ---------- Yazıldı @ 13:41:39 ----------

typhoon cynegen 3.3.9 romda hafıza 250 mb civarlarındayı bunda 213 kaldı aynı programları yükledim

----------Eklendi @ 14:55:39 ---------- Yazıldı @ 14:08:23 ----------

yaw şu zil sesiolayına ayar oldum bir türlü kendi zil sesimi tanıtamıyorum

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
hahah ee saçma da napıyım :D ama baktım cidden muhtemelen typhoon romlar nexusu geliştirmiş youtube dakı vıdeolardan baktım hemen hemen aynı şeyler sende varmı bu yazdıgım saçma problemler :D eger yok dıyosan hemen yukleyım :D gps wifi problemı yok degılmı bu verdıgınde

----------Eklendi @ 12:23:26 ---------- Yazıldı @ 12:22:16 ----------

verdiğin romun 2.7 de çıkmış

----------Eklendi @ 12:24:07 ---------- Yazıldı @ 12:23:26 ----------

hatta 2.9 :D

----------Eklendi @ 13:41:39 ---------- Yazıldı @ 12:24:07 ----------

2.9 yükledim bu arada zil sesi olayı bunda da aynu muhtemelen sende de aynıdır

----------Eklendi @ 14:08:23 ---------- Yazıldı @ 13:41:39 ----------

typhoon cynegen 3.3.9 romda hafıza 250 mb civarlarındayı bunda 213 kaldı aynı programları yükledim

----------Eklendi @ 14:55:39 ---------- Yazıldı @ 14:08:23 ----------

yaw şu zil sesiolayına ayar oldum bir türlü kendi zil sesimi tanıtamıyorum
romu beğendinmi onu söyle yav :D

zil sesi sorunu ne

cemozbektrt

Üye
Abi rom güzel allahı var :D ama 1 zil sesini kendi kartıma yuklediğim bir ses olarak seçemiyorum 2 face hesabımdaki arkadaşlarla tel rehberindeki arkadaşları senkronıze ettiğimde telefonu kapatıp açınca bütün millet gidiyo hoop baştan bir daha hesap birleştir senden aldıgımda aynı typhoon rom da aynıydı bu iki problem ikisinde de var o yuzden htc sense teması yukledım tekrar.Senden ricam ben baktım bulamadım htc sense temalı zip uzantılı varsa elinde karta kurayım en azından desire da olur upload edersen sevinirim
Galiba desire da aynı temalı o da olur birde stabil reca ediyim sağol generalim :D

nuh096

nuh096

Üye
arkdaslar bir sorum olcak konuyla iligli degil ama :D
bende desire s var buna windows, ios felan yüklene bilirmi yani telefon kaldira bilirmi ?

HTC HD2 alasim geldi vallaha :D

Üst Alt