htc desire x YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
htc desire x YARDIM
htc desire x beğendim almaya karar verdim oyun konusu sıkıntıya soktu beni fazla oyun bulunmuyor mesela gameloft oyunları. fifa pes sonradan yükleyebilirmiyim? nerden? ya da mesela başka htc telefonlardaki(htc one v.htc one s ... vb.) oyun htc desire x de çalışırmı ? android işlemci 4.0.4 bunu yazarakta indirebilirmiyiz?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Oyun sıkıntınız olacağını sanmam. Oyunları forumumuzun Android oyun bölümünden, Google Play Store'dan bulabilirsiniz örneğin.
Oyunlar markaya bağlı olarak çalışmıyor, önemli olan faktör GPU, yani GPU'su aynı olan cihazların oyunları bir diğerinde çalışır.

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler peki htc android işlemci, mesela herhangibi bir android oyun htc de çalışırmı?

messevim

messevim

Üye
teşekkürler peki htc android işlemci, mesela herhangibi bir android oyun htc de çalışırmı?

tabi ki de çalışir. yukarı da ki kardeşinde dediği gibi oyunlar marka yönelik çalışmıyor ki.

jatvalca

jatvalca

Üye
arkadaşım emin ol oyuna doyacaksın hatta oyunları bitirmeye zaman bile yetmez çünkü hergün yeni oyunlar ekleniyor

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Android işlemci değil işletim sistemi, benim GPU dediğim şey grafik işlemcisi. Örneğin Adreno 205 bir grafik işlemcisidir. GPU'su Adreno olan cihazlar birbirlerinin oyunlarını çalıştırır. Ancak Adreno oyunlarını Mali (Buda bir GPU) kullanan bir cihaza atarsak oyunlar çalışmaz.
Tabi bu dediklerim SD dosyalı oyunlar için geçerli. Sadece Apk olarak yüklenen oyunlarda bir sorun yok, hepsi tüm cihazlarda çalışır.

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
hepinizin yorumları için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt