HTC Desire - Gmail Hesabı Silme ( Yardım )

Konu, 'HTC Android Yazılım' kısmında cihat300 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6177 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HTC Desire - Gmail Hesabı Silme ( Yardım )

s.a arkadaşlar .. ya ben htc desire telefonunu aldm . ikinci el olarak . fakat android marketten uygulama indiremiorm . eski sahibinin gmail hesabını nasıl silcem ? şimdiden çok teşekkkür ettm :)

Yazan: cihat300
  2. Dostum ayarlara gir sonra hesaplar ve senkronizeye tıkla orada hesapları görürsün istediğini ekleyip istediğini silebilirsin

3. Ustam bende onu yapıormda , olmuo . hesabı kaldır dedğimde dioki ; Bu hesap bazı uygulamalar için gerekli . yalnızca telefonu fabrika ayarların sıfırlayarak (bu işlem tüm kişisel verilerinizi siler) kaldırablrsnz .

Pekii ben bu fabrika ayarlarına geri dnsem neler silinir ? dosyalarm falan gidermii . sanada zahmet weriom , hakkn helal et :)

----------Eklendi @ 19:37:31 ---------- Yazıldı @ 19:36:10 ----------

<STRONG><SPAN style="COLOR: #008000">Ustam bende onu yapıormda , olmuo . hesabı kaldır dedğimde dioki ; Bu hesap bazı uygulamalar için gerekli . yalnızca telefonu fabrika ayarların sıfırlayarak (</SPAN><SPAN style="COLOR: #8b4513">bu işlem tüm kişisel verilerinizi siler)</SPAN><SPAN style="COLOR: #008000"> &nbsp;kaldırablrsnz . <BR><BR>Pekii ben bu fabrika ayarlarına geri dnsem neler silinir ? dosyalarm falan gidermii . sanada zahmet weriom , hakkn helal et :)</SPAN></STRONG>

4. yüklü programlar silinir .Hafıza kartındaki dosyalar silinmez

5. yeni bastan ondroid işletim kurmayı dene yada bu işi yapanlar var ben yaptım

HTC Desire - Gmail Hesabı Silme ( Yardım ) konusuna benzer içerikler

1. Htc desire root yardım..

Waiting for Bootloader:make sure driver is installed! unrevoked3 ile boot yaptgmda hersy tamam ıken bootlama sırasında bu kısımda takılı kalıyr ilerlemıyr. bilgisi olan varsa yardımcı olabılrmı --------------- Ekleme --------------- kimse...
  2. Opda hesap silme YARDIM !

Arkadaşım benim mailimle opdadan hesap almış ben de alcaktım ama aynı e mailden 2 tane olmuyormuş o yuzden onun hesabını sılcez ama nasıl silindiğini bilmiyorum bi yardım edermisiniz... şimdiden teşekkürler... :hmmm
  3. htc desire acil yardım

Saygıdeğer arkadaşlar telefonumla ilgili önemli bir sorunum var telefon video kaydı yapmıyor ve video kaydına girince 1-2 sn sonra donup kapanıp tekrar açılıyor. telefonum s-off ve root oldum. bundan önce miui rom kullanıyordum ondada aynı sorun...
  4. htc desire x YARDIM

htc desire x beğendim almaya karar verdim oyun konusu sıkıntıya soktu beni fazla oyun bulunmuyor mesela gameloft oyunları. fifa pes sonradan yükleyebilirmiyim? nerden? ya da mesela başka htc telefonlardaki(htc one v.htc one s ... vb.) oyun htc...
  5. Htc Desire Acil Yardım....!!

Merhaba arkadaşlar dün gece google store dan indirdiğim drag racing isimli oyunu oynadım ve oyunu kapatıp telefonu masanın üzerine koydum.Sabah kalktığımda telefonum kapalıydı açmaya çalıştığımda açamadım şarja taktım turuncu ışığı yandı yaklaşık...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 10:48:18