htc desire c unlock bootloader sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xxTitanyPro25xx

xxTitanyPro25xx

Üye
    Konu Sahibi
htc desire c unlock bootloader sorunu
selam iyi forumlar arkdaşalar

3 hafta kadar önce htc desire c aldım ve unlock bootlaoder yapmak istiyorum fakat cihaz için unlock bootlaoder ı sanırım yayınlamamışlar.

bir an root yapamıyacağım için üzüldüm fakat unlock bootlaoder yapılabilen cihazların arasında ''All Other Supported Devices'' vardı

yani ''Diğer Tüm Desteklenen cihazlar'' demek peki benim cihazımın destekleyip desteklemeyeceğini nerden öğrenebilirim ? oradaki adımları uygulayıp cihazı kırsam sorun olur mu ? şmdiden teşekkürler

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bunun cevabını xda'da daha rahat bulursun.

xxTitanyPro25xx

xxTitanyPro25xx

Üye
    Konu Sahibi
xda xda xda hep xda arkdaşm her yerde aynı şeyi söylüyolar türkçe bir forum da açıklamaışlar ya valla hep htc alıyom hep pişman oluyom |-)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
xda xda xda hep xda arkdaşm her yerde aynı şeyi söylüyolar türkçe bir forum da açıklamaışlar ya valla hep htc alıyom hep pişman oluyom |-)
kardeş bunun markayla alakası yok sen s3 alsanda bu konuda sana xda'yı önerirdim. dünya çapında bi site orası her şey var. ama sen kendinde kırabilirsin bootloaderı böyle düşünüyorsan.

xxTitanyPro25xx

xxTitanyPro25xx

Üye
    Konu Sahibi
iyi de arkadaşım bi tek htc de unlock bootloader sorunu var. eğer bende s3 olsa size sormam ki direk galaxy s3 root yazarım olur biter ayrıca benim htc için destek te yok ona ne demeli :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt