HT 1200SE Uydu alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

esin22

Üye
    Konu Sahibi
HT 1200SE Uydu alınır mı?
Selam herkese,
ben bu ara a101 indirimlerini takip ediyorum. Bu hafta HT1200se isimli uydu alıcısı yanında dungle diye bir şeyle birlikte 99 liraya satılıyormuş. Ben pek anlamıyorum ama evdeki sürekli kendi kendine kapanmaya başladı yeni bir tane almak istiyorum. Sizce alınır mı bu ? Bu dongle nedir bir de içinde olması çok mu iyi bir şey yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Özellikleri şu şekildeymiş ;
HT1200SE MINI HD UYDU ALICI VE USB WIFI DONGLE
Full HD (1080) ve HD ready (720p) yayın desteği
2 USB Girişi
USB'den güncelleme
AV-OUT ile tüplü televizyonlarla uyumlu
Ekranlı kumanda alıcısı
Biss,Patch desteği
USB Kayıt
Timeshift
Media Player;Film,müzik, ve resim oynatıcı
5000 Kanal kapasitesi
Multiswitch,Motorlu çanaklarla uyumlu
Oyun(Boxman,Tetris,Fare Vurma, Go Bang,Sudoku)
N32 Oyun(İnternet Oyun)
Haberler(RSS Feed)
Youtube,Dailymation kullanımı
Yupoo Resim görüntüleme
Google Maps
Hava Durumu
İPTV&IPRadio

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Fiyata Normal Diye Düşünüyorum Sanırım İnternete Filanda Bağlanıyor Wifisi Olduğuna Göre Bana Sorarsanız Diğre Uydularda 3 Aşaği Beş Yukarı Aynı.Bu Uydu Biraz Daha Ekonomik Olabilir Oda Adamların Binlerce Mağazası Olduğu İçin Toplu Alımlarda Fiyatlar Düşüyor Bence Tek + si Smart Tv Özelliği Kazandırmaya Çalişmiş Olmaları Eğer Almayı Düşünürseniz Kumanda Alıcısı Cihaz Üzerindemi Yoksa Haricimi Takılıyor Dikkat Etmenizde Fayda Var

• Beğen
Tepkiler: esin22

esin22

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağolun bilgilendirme için aldık. Bakalım kuracağız.

iizzz

iizzz

Üye
dongle wifi için sadece dongle. fiyatı 45.50.tele cihaz fiyatı iyi.Patch desteği.var

remixtik

remixtik

Üye
Cihaz normal kullanım için mesela next punto gibi wifi olmayan sadece hd ve ya günlük kullanımlık yerler için ise çok iyi bir cihaz alternatif cihaz neyse ben daha fazla uzatmayım ama servis desteği ucuz bir cihaz derseniz next punto önerimdir

Üst Alt