Hp Teknik Servis Ve Adres Bilgileri

Konu, 'Notebook - Netbook' kısmında by_clarck tarafından paylaşıldı. Okunma: 158583 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İL BÖLGE ONARIM MERKEZLERİ

İstanbul HP / İstanbul 216 5797171
    Ankara HP / Ankara 312 4807404
    İzmir HP / İzmir 212 444 0307
    Adana HP / Adana 322 4579426
    Samsun HP / Samsun 362 4326103
    Bursa HP / Bursa 224 3645330

İL YETKİLİ SERVİS
    Ankara Datapro Biliişim Hiz. San A.Ş 312 4723660
    Ankara Datasel 312 3104830
    Ankara Pro-Teknik 312 4264828
    Antalya Pro-Teknik 242 2485010
    Bursa Monitek 224 2424310
    Diyarbakır Has-El 412 2245656
    Erzurum Doğunet 442 2354373
    İstanbul Datapro Biliişim Hiz. San A.Ş 216 5226666
    İstanbul Bimeks 216 6314985
    İstanbul Datamarket 212 2830260
    İstanbul Datasistem 212 2110249
    İstanbul Erenet 216 5754222
    İstanbul Koçsistem 216 5561178
    İstanbul Maviservis 212 2122424
    İstanbul Probil 212 3176100
    İstanbul Servus 212 2809410
    İzmir Datasistem 212 444 0307
    Trabzon Eprom 462 3232124
    Denizli Türkom 258 2412694

http://www8.hp.com/tr/tr/destek/mybom_tuketici.html

Arızalı Ürünlerin HP Bölge Onarım Merkezlerine Ücretsiz Olarak Gönderimi

HP'nin İş Ortaklarına sunduğu imkanlardan biri de arızalı ürünlerin HP Bölge Onarım Merkezleri'ne ücretsiz olarak gönderimidir. Garanti kapsamındaki TİCARİ ürünlerde ücretsiz kargo taşımasının ARAS KARGO ile yapılacağını bildirmek isteriz. Tüketici ürünlerinde ise UPS ile taşımalar devam etmektedir.

Ücretsiz kargo gönderilerinde dikkat edilmesi gereken noktalar
    HP Bölge Onarım Merkezleri'ne gönderilecek GARANTİ kapsamındaki ürünlerde kargo maliyeti HP tarafından karşılanmaktadır. Ancak bu gönderinin HP Bölge Onarım Merkezleri'nin olmadığı ( İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun dışındaki il veya illerden) yapılması gerekmektedir.
    Bu hizmetten yararlanmak için gönderi yapılacak ürünün tipine göre aşağıda detayları yer alan ilgili Destek Hattı telefonları aranarak veya e-posta adresleri kullanılarak öncelikle Garanti kontrolunun yapılması ve referans numarası alınması gerekmektedir. Referans numarası almak için başvururken herhangi bir gecikme yaşanmaması için aşağıdaki bilgilerin eksiksiz olması önemli
    Arızalı ürünün model ve seri numarası
    Ürünün son kullanıcısının iletisim bilgileri
    Kısa problem tanımı
    HP Destek Hattı tarafından sağlanan referans numarasının kutu üzerine büyük puntolarla yazılması ve aynı zamanda kargo firması tarafından doldurulan konşimento ve kesilen irsaliyeye de not olarak yazılması gerekmektedir.
    Eğer bulunduğunuz il HP'nin anlaşmalı kargo firması tarafından toplama yapılan illerden biri ise kargo organizasyonu HP Destek Hattı tarafından yapılacak ve gönderilmekte olan ürün taşıma hasarlarına karşı sigortalanacaktır.
    HP'nin anlaşmalı kargo firması tarafından toplama yapılan bir noktada değilseniz yine yukarıda anlatıldığı şekilde HP Destek Hattının vereceği referans numarasını kullanarak kendi imkanlarınızla HP Bölge Onarım Merkezlerine ödemeli gönderi yapabilirsiniz ancak referans numarası yazılmadan yapılan ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir. Ayrıca kendi imkanlarınızla yapmış olduğunuz gönderilerde maalesef HP tarafından sağlanan taşıma hasar güvencesinden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.
    Taşıma hasarlarının karşılanmasında herhangi bir problem yaşamamak için aşağıdaki hususlara azami özen gösterilmesini önemle hatırlatmak isteriz.
    Kargo taşımalarında yaşanabilecek hasarın minimum olması için herbir ürünün ayrı ayrı sağlam bir sekilde ambalajlanması Kargo teslimatlarında ürünün kargo personeli eşliğinde kutu açılarak fiziksel kontrolünün yapılması ve herhangi bir hasara rastlanması durumunda TUTANAK tutulması (Tutanak örneğine ihtiyaç duymanız durumunda tarafımızdan sağlanabilir).
    HP tarafından organize edilen taşimalarda hasar durumunda sigortadan yararlanılabilinmesi için TUTANAK tutulması şarttır. Aksi durumlarda ( kargo teslimatı sırasında fiziksel kontrol yapılmadan ürünün teslim alınması, fiziksel hasarın kargo pesoneli ayrıldıktan sonra tespit edilmesi ve tutanak tutulmamış olması vb.) maalesef HP'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Lütfen gönderi öncesinde hangi ürün için hangi HP Destek Hattı numarası veya e-posta adresini kullanacağınızı belirlemek için aşağıdaki listeyi kullanın.
    Ayrıca HP Bölge Onarım Merkezlerine tamir edilmek üzere gönderilen
    ürünlerin onarım durumlarının tarafınıza SMS veya e-posta ile bildirilmesi için
    kayıt açtırırken cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi iletmeyi unutmayın....

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ

İlgili ürün grupları aşağıdaki gibidir.

Photosmart Fotoğraf Makinaları
    Photosmart Fotoğraf Yazıcıları
    Pavilion dizüstü bilgisayarlar
    Tarayıcılar
    Projektörler
    Hepsi-bir-arada yazıcılar
    HP Laserjet 1018, 1020 ve 1022
    Deskjet yazıcılar ve HP Deskjet 460
    (DeskJet 1000-, 2000-, 3000- ve 9000 serisi ve diğer taşınabilir DeskJet ürünler hariç),
    HP OfficeJet yazıcılar (OfficeJet 9100 serisi hariç)
    HP Hepsi-bir-arada ürünler
    HP PSC ürünler
    HP Inkjet tüketim malzemeleri
    CD/DVD yazıcılar

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ İÇİN İLGİLİ ADRES VE BİLGİLER

- Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. Karakayalar Apt. ADANA
    - Sokullu Mehmet Paşa Cad. Salkım Söğüt Sokak No:37/C Dikmen / ANKARA
    - Yıldırım Mah. Kurtuluş Cad. No:137 BURSA
    - Talatpaşa Mah. Akçalı Sok. No:3 Kağıthane / İSTANBUL
    - 1400 Sokak No:9/AB Alcansak İZMİR
    - Rasathane Mah. Osmaniye Cad. No:65 SAMSUN

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ DESTEK HATTI TELEFONLARI: (0212) 444 0307
    TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ E-POSTA ADRESLERİ: tuketici.hizmetleri@hpdestek.com

TİCARİ ÜRÜNLER

İlgili ürün grupları aşağıdaki gibidir.

Kurumsal masaüstü bilgisayarlar
    İş istasyonları ve ince istemciler
    Kurumsal dizüstü bilgisayarlar (Pavilion modelleri hariç)
    HP iPAQ Cep Bilgisayarları
    Business Inkjet yazıcılar
    Siyah/Beyaz LazerJet yazıcılar
    (HP Laserjet 1018, 1020 ve 1022 hariç)
    Color LaserJet ürünler
    Deskjet Yazıcılar
    (Sadece DeskJet 1000-, 2000- ve 9000 serisi, taşınabilir HP DeskJet yazıcılar) (DeskJet 460 hariç),
    OfficeJet 9100 serisi hariç
    Designjet geniş formatlı yazıcılar
    MFP LaserJet ürünler
    Digital Sender ürünler
    Jet Direct kartları
    Proliant sunucular
    Blade masaüstü bilgisayarları ve iş istasyonları
    Datawarehouse
    HP Point-of-Sale rp5000 sistemleri
    Network sistemleri
    Alpha, OpenView, Omniback, UNIX (HP-UX)

TİCARİ ÜRÜNLER İÇİN İLGİLİ ADRES VE BİLGİLER

Kurtuluş Mah., Ramazanoğlu Cad., Şükran Sümer Apt. No: 14/1 ADANA
    Çetin Emeç Bulvarı 7.Cad. No: 37/5 Aşağı Öveçler/ ANKARA
    Fethiye Mah. Mudanya Cad. No:327 Solukçu İş Merkezi Kat: -1 16140 BURSA
    Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. Famas Plaza Kat:-2 Okmeydanı / İSTANBUL
    Gazi Bulvarı No:37 İZMİR
    Atatürk Blv. Mimar Sinan Mah. No :266 / 1 Atakum / SAMSUN

TİCARİ ÜRÜNLER DESTEK HATTI TELEFONLARI: (0212) 444 7171
    TİCARİ ÜRÜNLER E-POSTA ADRESLERİ: musteri.hizmetleri@hp.com

ARKADAŞLAR ALINTIDIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    TEKNİK SERVİS KIRIKKALE
    orkunakbal ve kol@j bunu beğendi.
  2. Bilgilendirme için teşekkürler.Hp si olanlar için iyi bir klavuz ;)
  3. qüzel bilgilendirme saol
  4. sağul
  5. Bilgiler için teşekkürler inşaallah kimsenin ihtiyacı olmaz. Ancak ticari ürünleri aras kargo ile taşımaları pek hoşuma gitmedi. Aras kargo bir siteden almış olduğum cep bilgisayarını göz göre göre kaybetti ve parasını alana kadar da göbeğim çatladı. Şahsen ben Aras Kargo gibi sorumsuz bir kargo şirketiyle çalışmamaya özellikle dikkat ediyorum. Diğerleri belki biraz pahalı ama aras kargoya göre daha güvenli.
  6. neden kardeş kimsenin ihtiyacı olmaz muhtmelen olur kullanıların bilemediği yer de olsan bence çoq gerekli bilmiyorum
  7. Teşekkürler faydalı bilgiler
  8. hp servis konusunda aydınlatmış.tşk ediyorum.ama 8.hAZİRANDA ADANA da yetkili servise verdiğim masa üstü bilgisayarımın açma kapama düğmesi arızalıydı.hala haber yokk,30 iş günü oldu.bu konudada ürün kullanıcılarını aydınlatırlarsa sevinirim.ürünü satmak değil servisinde devamlılıgı esastır.
  9. kardeş ozman yapacan tek şey hp arayı sıkayette bulunmak her yerden alınmayacak işde sadeje teknnik servisi daha duzqun olan yerden alacaksın unutma..
  10. Teşekkürler
  11. benim hp pavillion dizüstü pc vardı garanti kapsamında gelip kargo firması geldi aldı ancak 3 ay oldu hala ürün gelmedi ben şahsen hp aldıgım için pişmanım hemde kocaman para verdim yazık bir de teknosadan aldım ama gerçekten hayalkırıklıgı oldu benim için.
  12. HP zaten servis özürlü ve notebook ları arıza veriyor mutlaka özellikle 6000 serisi alıpta servise göndermeyen yok gibi .
  13. hp liler için çok faydalı bir çalışma teşekkürler.
    ayrıca
    netbook kullananlar için tamamlayıcı bilgi linki
    http://www.maxicep.com/notebook-net...l-formatlanip-kurulur-345816.html#post2275076
  14. Selamlar arkadaşlar bende bir HP Probook 4510s kullanıcısım. 2 kere teknik servisle işim oldu. HP çok güzel birebir iletişim kuruyor. Probleminizi en iyi şekilde çözmenize yardımcı oluyor. Bence teknik servis olayında HP nin üzerine yoktur. Çünkü kapıdan alıp kapıya geri getiriyor. Ne olursa olsun.
  15. güzel payraşım
  16. 2006-2008 yıllanırı arası dv6007ea yı unutamam = )
    GG de sattım iyi bir fiyata cok temiz kullandım ilk pc idi ben,im
  17. HP nin Allah belasını versin diyorum 01.09.2010 günü kayıt açtırdım kargo alacak dediler bugne kadar hala gelmedi mail attım cevap bile vermiyorlar HP almayın arkadaşlar...
  18. 4 ay önce hp Pavilion dv6 dizüstü bilgisayar aldım. aldıktan bir hafta sonra tuşları fıladı. Ekran açmıyor ve bilgisayar açınca kilitleniyordu. 4.defa sevise gitti halen çözüm yok. Ayrıca halende bilgisayar serviste ne oldu bilgim yok. bir yetkili ile görüşmek istiyorum telefon numarası veren yok. sadece notlarınızı alıyorlar ve kapatıyorlar. Gizemli bir servis bir yetkiliye ulaşmanın imkanı yok. Ayrıca 4. defa göndermeden baktığımda ürünün her yarinin çizilmiş ve çok yıpranmış oladuğunu gördüm. Hp'de servis olayı yok, muhatap yok, özen ve itina yok.
  19. ışık printer faks servisi ankara 0312 3096614
  20. Bilgilendirme İçin :tşk:
    Hp'den Şaşılmaması gerek ztn Notebook konusunda sağlam notebook yapıyorlar

--------------- Ekleme ---------------

kargo ile Hp kötülemen saçma :angry::vur:bann:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. hb servis

,
  2. gazi bulvarı no 37