HP G-62 Laptop TTNET KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptannova

Üye
    Konu Sahibi
HP G-62 Laptop TTNET KAMPANYASI
ARKADAŞLAR YENİ BİR PC ALMAYA KARAR VERDİM BENİMKİ OLDUKÇA KÜLÜSTÜRDÜ DEĞİŞTİRİCEM... FAKAT ÖĞRENCİYİM KENDİ HARÇLIKLARIM ALICAM... TTNETTEN ALICAM TAKSİTLE, VE GÖZÜME ÇARPAN EN İYİ PC BUYDU. ACABA NASIL BİR PC GÜNCEL OYUNLARI LOW-MED AYARDA AÇAR MI?

BAŞKA PC TAVSİYE ETMEYİN PARAM BU KADAR...

Marka & Model HP G62 Dizüstü Bilgisayar
İşletim türü Intel® Core™ i3-370M İşlemci (3M cache, 2.40 GHz)
İşlemci Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic
Dahili bellek 320 GB HDD
Bellek kartı aygıtı 3 GB DDR3
Ekran boyutu 15.6"
Grafik kartı ATI Mobility Radeon™ HD 5470 Grafik Kartı (1GB DDR3)
Ekran çözünürlüğü 1366 x 768
Dahili sürücü DVD±R/RW
Harici G/Ç bağlantı noktaları 3xUSB, 1xVGA,1XHDMI, RJ45,stereo kulaklık çıkışı,1 mikrofon girişi
Web kamerası Tümleşik Mikrofonlu web kamerası (VGA)
Hoparlörler ve mikrofon Altec Lansing hoparlörler
Ağ arabirimi Tümleşik 10/100BASE-T Ethernet LAN
Geniş bant kablosuz 802.11 b/g/n
Güç kaynağı türü 90 W
Pil türü 6 Cell
Garanti 2 Yıl

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Ne çok iyi ne de çok kötü. Piyasadaki oyunları düşük ayarlarda oynarsın. Fiyatı uygunsa al derim.

kaptannova

Üye
    Konu Sahibi
saol onun yerine 1700tl ye pro2000 probook dizüstü pc aldım..

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Babama da işyerinden vermişler probook bilmem kaç tam hatırlamıyorum :D İyi bişeye benziyo o da .

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
kardes bilgisayar iyi.Güncel oyunları oynatır.Ama Hp nin mühendisleri bana dandik geliyor nedense.Sahşen benim dv6 laptobumun içinde öyle sacma sapan mühendislik yapılmıs ki işlemci 85.C altına düşmüyor.İnsallah bunlarda yoktur.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Valla bana sorarsan HP ısı sorunun önüne probook serisinde de geçememiş. Babamınki de fazla sıcak. Tam değerlere bakmadım ama fanlar kısa sürede tam devire çıkıyo ve altı çok ısınıyo.

şiste

Üye
sakın alma aynısı bende var. hediye geldi yoksa beş para vermezdim ben. oyun için de kötü bilgisayar. 2010 yılında çıkan oyunları bile donarak oynuyorum.
ayrıca da laptop soğutucu olmasına rağmen daha gram soğuduğunu görmedim. pc yi bi açıyosun başlıyor ısınmaya kapatana kadar aynı ısı.

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
İstediğin oyunu oynatırsın hemde zorlanma ve kasma olmadan Ekran kartı iyi cünkü bazı arkadaşlar mantıksız yorum yapıyor 600tlik bir pc bile 2010 2011 oyunlarını cok rahat oynatıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...