hotmail pop3 ayarları, hotmail (windows live) hesaplarına pop3 desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
hotmail pop3 ayarları, hotmail (windows live) hesaplarına pop3 desteği
Microsoft, hotmail hesaplarından pop3 hizmeti alınması için yıllık 20$ gibi ilave bir ücret talep ediyordu ancak artık pop3 desteğini bazı ülkelerden başlayarak sırayla ücretsiz yapmaya başladı ... Şu anda Birleşik Krallık, Avusturalya, Fransa, İspanya, Almanya, İtalya ve Hollanda ülkeleri pop3 desteği ile hotmail servisini kullanıyor ve Türkiye' de bu desteğin bu yıl içerisinde sağlanacağı söyleniyor ..

Dolayısı ile hotmail hizmetine nasıl pop3 desteği kazandıracagim derseniz, sorunun cevabı basit. Hesabınızda, Ülke kısmında Şu an destek verilmeye başlanan ülkelerden birini tanımlamak. Örnegin, Ayarlar > Ülke Seçimi kısmından ülkenizi "Birleşik Krallık" seçin ve Zipcode (Posta Kodu): SW1A 1AA olarak ayarlayın ..

Cep Telefonları, Mobil Cihazlar ve Pop3 destekli Mail yazılımlarına tanımlayabileceginiz Windows Live Hotmail’in pop3 ayarları

POP sunucu: pop3.live.com
POP SSL gerekli mi? Evet
Kullanıcı adı: Windows Live ID/e-postanız
Parola: E-posta parolanız
SMTP sunucu: smtp.live.com
Kimlik Denetleme gerekli mi? Evet (Kullanıcı adınız ve parolanız)
TLS/SSL gerekli mi? Evet

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR, muhmtt, Ue-Gazi ve 1 kişi daha

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Güzel haber...

dada21

dada21

Üye
iyi olmuş bu

xmervex

Üye
Microsoft, hotmail hesaplarından pop3 hizmeti alınması için yıllık 20$ gibi ilave bir ücret talep ediyordu ancak artık pop3 desteğini bazı ülkelerden başlayarak sırayla ücretsiz yapmaya başladı ... Şu anda Birleşik Krallık, Avusturalya, Fransa, İspanya, Almanya, İtalya ve Hollanda ülkeleri pop3 desteği ile hotmail servisini kullanıyor ve Türkiye' de bu desteğin bu yıl içerisinde sağlanacağı söyleniyor ..

Dolayısı ile hotmail hizmetine nasıl pop3 desteği kazandıracagim derseniz, sorunun cevabı basit. Hesabınızda, Ülke kısmında Şu an destek verilmeye başlanan ülkelerden birini tanımlamak. Örnegin, Ayarlar > Ülke Seçimi kısmından ülkenizi "Birleşik Krallık" seçin ve Zipcode (Posta Kodu): SW1A 1AA olarak ayarlayın ..

Cep Telefonları, Mobil Cihazlar ve Pop3 destekli Mail yazılımlarına tanımlayabileceginiz Windows Live Hotmail’in pop3 ayarları

POP sunucu: pop3.live.com
POP SSL gerekli mi? Evet
Kullanıcı adı: Windows Live ID/e-postanız
Parola: E-posta parolanız
SMTP sunucu: smtp.live.com
Kimlik Denetleme gerekli mi? Evet (Kullanıcı adınız ve parolanız)
TLS/SSL gerekli mi? Evet

abican herşey için sağol. Ama ben yaptım olmadı. Acaba benim e-mail adresim ([email protected]) .tr ile başladığı için mi mail.live tel üzerinden bağlanamıyorum?

kalkan3434

Üye
Çok kullanışlı olur..