Hotmail Hesabı Kaldırma

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında ABC tarafından paylaşıldı. Okunma: 3664 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hotmail Hesabı Kaldırma

arkadaşlar ya ben hotmail hesabımı nasıl iptal edebilirim teşekkürler

Yazan: ABC

Hotmail Hesabı Kaldırma konusuna benzer içerikler

1. Hotmail hesabım çalındı yardım ( 18 Şubat 2009 | Webmaster )

Arkadaşlar hotmail hesabım ve bağlı godaddy hesabım domainler gitti msn suppurta başvurdum garip mail geldi alamadım acaba savcılığa suç duyurusu mu yapsam bulunurmu bu ******** Kaynak ...
  2. N8 hotmail...hesabı tane olurmu?? ( 27 Ocak 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

mrb arkadaşlar...şuan telefonum da (N8) bir adet hotmail hesabım var mail lerime bakıyorum...fakat sıkıntı şu??ben iki farklı hotmail hesabı kullanıyorum...N8 de iki farklı hotmail hesabı oluşturabilirmiyiz....
  3. Hotmail Yeni Hesap Kaydı ( 7 Haziran 2012 | MSN Bilgiler ve Teknik Yardım )

Yeni msn adresi alma Hotmail yeni hesap alma Hotmail Yeni Hesap Kaydı için Burayı tıklayın. Açılan sayfada iki seçenek çıkacak karşınıza *Evet, e-posta adresim kullanılsın *Hayır, beni ücretsiz MSN Hotmail e-posta adresi edinmem için kaydet...
  4. Hotmail hesapları silinecek ? ( 10 Ağustos 2012 | MSN Bilgiler ve Teknik Yardım )

Bir iki gün önce erkek ekstradan mesaj geldi hotmaili microsoft almış ve değişik bir sistem oluşturacakmis sanırım ve hotmail uzantıli hesapların silinecegini belirtiyordü bunun asli astarı varmı acep faceye msnden giriyok nasıl olcek bu is
  5. Uygulama Market hesap kaldırma ( 5 Ocak 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Market hesap kaldırma nasıl oluyor gmail hesabını kaldırmak yeni hesap girişi yapmak istiyoruz.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 6:03:39