Hoşlandığı kıza nasil acilabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Emirkan37

Üye
    Konu Sahibi
Hoşlandığı kıza nasil acilabilirim
Öncelikle herkese merhaba ben lise 2 ögrencisiyim hemen sizi sıkmadan konuya giriyorum okul açıldığından beri benim sinifimda bi kız var acayip hoslaniyorum ama bi türlü konuşamıyorum sizce ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)
Bide kiz arada sırada arkasına sönüp gozlerimin içine bakiyo bende bakıyorum ama sonra utancimdan gözlerimi kaciriyorum ne yapayım?

Bu arada özelliklerimi de yazayım belki lazim olur :D
Boyum:1.67
Yas:16
Hobilerim:gitar çalmak ve basket oynamak bide youtuber im :)
Şimdiden yardımlarınız için tesekkurler .

byAndroid

byAndroid

Üye
Çekinme zaten aynı siniftaymissin. Git konuş utangaç olma bu konuda. Telefonu falan yoksa biraz yakinlastiktan sonra alırsın kaynat işte zaten sevgili muhabbeti falan açilir

Mert

Mert

Üye
liseyi okumam için bir hak daha verseler hiç vakit kaybetmeden bir an önce açılırdım ben. çünkü zamanında çok geç kalmıştım. farklı şehirlerde üniversitelere gidince de birbirimize doyamadan ayrılmak zorunda kalmıştık.

Emirkan37

Üye
    Konu Sahibi
Telefon numarası varda konuyu falan nasil açıcam orda sıkıntı var hani ufaktan nelerden hoslandigini filanmi ogreneyim aslında bende istiyorum hemen konuşmak ama yapamiyorum önerilerini varsa soylerseniz sevinirim :)

Son düzenleme:
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
"Biraz seninle konuşak beş dakika, kaçıyorsun hep..." de. Eğer rica ederim derse de "Ben de sana rica ederim." de.

eko1113

Üye
Su akar yolunu bulur.