Hometech Tablet

Sponsorlu Bağlantılar

Nanohero

Üye
    Konu Sahibi
Hometech Tablet
Arkadaşlar geçen hometech markalı tablet aldık. Aldığımızdan beri herhangi bir uygulamaya girince anasayfaya atıyor hiçbirşey yapamıyoruz servise gönderdik ama düzelmedi Acaba nasıl düzeltebiliriz?? teşekkürler.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar geçen hometech markalı tablet aldık. Aldığımızdan beri herhangi bir uygulamaya girince anasayfaya atıyor hiçbirşey yapamıyoruz servise gönderdik ama düzelmedi Acaba nasıl düzeltebiliriz?? teşekkürler.

Yazılım atılması gerek. Tam modeli yazarsan uygun rom bulmaya çalışırım.

Nanohero

Üye
    Konu Sahibi
Ben araştırdım ama bulamadım Tabletimin Markası Hometech ELİTE TAB 8 sitesine girdim ama yoktu bulabilirseniz çok iyi olur..

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Ben araştırdım ama bulamadım Tabletimin Markası Hometech ELİTE TAB 8 sitesine girdim ama yoktu bulabilirseniz çok iyi olur..

Tabletin resimlerini atarmısınız model no yazan yeri bende sitesinde denk gelmedim.
Edit:

Burada yazılım ve format seçenekleri var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nanohero
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Dene

• Beğen
Tepkiler: Nanohero

Nanohero

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar format attım şimdilik bir sıkıntı yok önceden attığımda düzelmemişti teşekkürler.
Ara sıra atıyor ama eskisi kadar değil

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Nanohero

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorun tekrarlanmaya başladı bu yazılımı nasıl tekrardan kurabilirim odinle mi?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar sorun tekrarlanmaya başladı bu yazılımı nasıl tekrardan kurabilirim odinle mi?

2 mesaj yukarıda yazılım linkini verdim yazılım yükleyin.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt