hokkalı bi küfür çakmamak için zor tutuyorum bi yarım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

MjKaaN

MjKaaN

Üye
    Konu Sahibi
hokkalı bi küfür çakmamak için zor tutuyorum bi yarım edin lütfen
arkadaşlar 3 liraya sınırsız facebook aldım güzel güzel kullanıyordum bugün 20 tl yükledim tele her faceye girişimde 50 kuruş yiyor be şuanda toplamda 12 tl mi yedi :off::off::off::off::off: sorun nedir acabaaaa .. bu öncedende oluyordu ama 1 tl felan alınca duruyordu

kraliletisim

Üye
kardeşm vodafoneye geç bırak şu kazıkçı turkceli

srooyunu

Üye
kazıkçı cibiliyetsiz turkcell sömürücü köpekler her b*ku pahalı yetmiyor üstüne kazık .... vallahi yazık :off::off::off::off::off:

uribaju

uribaju

Üye
evet bu sorun bende de oluyordu hergirişte kontör gidiyordu bende iptal ettim paketi

fireman87

fireman87

Üye
Geçenlerde bi c6'lı arkadaşta aynı olaydan yakınıyordu..

y n s c n

y n s c n

Üye
internet ayarlarınla alakalı bir sıkıntı olabilir arkadaşım. arkadaşlar Turkiyenin şirketi Turkcell'e laf atanlara duyurulur
Vodafone ingiliz
Avea yahudi
onlara para kazandırıp ulkemize vergi ödemeyen bu iki operatör kullanan arkadaşları Turkcell Turkiye Cumhuriyetine vergi ödüyor diye pahalı olmasına laf yapan, sonrada ülke elden gidiyor diye bağıran arkadaşlar, mantıklı düşünün bence. Ayrıca şu anda Turkcell bu ikisi ile neredeyse aynı fiyatlara daha iyi hizmet vermekte. Kusura bakmayın ama ben Avea'nın çekiyormuş gibi görünsede çekmeyen sürekli bağlantı hatası veren 3 aydır da sorunumu çözmeyen müşteri hizmetlerinden lanet ettim, vodafone'nin de kendisine taşıyalım diye yalandan üfürük promosyonlar dağıtıp ondan sonra stok sorunları yada kampanya bilmemneleri yüzünden kampanyaya dahil etmemesinden lanet ettim... 9 aydır cep telefonumdan adam gibi görüşme yapamıyorum haftada 2 kere aveayı arıyorum neden ulaşamıyorlar bana diye, haftada 2 kerede vodafone'i arıyorum ne zaman bana vadettikleri pakete geçiş yapabileceğim diye!
Hocam wap ayarlarına felan bak, müşteri hizmetlerini ara mutlaka sana geri ödeme yapacaklardır düşen TL'lerini

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
internet ayarlarınla alakalı bir sıkıntı olabilir arkadaşım. arkadaşlar Turkiyenin şirketi Turkcell'e laf atanlara duyurulur
Vodafone ingiliz
Avea yahudi
onlara para kazandırıp ulkemize vergi ödemeyen bu iki operatör kullanan arkadaşları Turkcell Turkiye Cumhuriyetine vergi ödüyor diye pahalı olmasına laf yapan, sonrada ülke elden gidiyor diye bağıran arkadaşlar, mantıklı düşünün bence. Ayrıca şu anda Turkcell bu ikisi ile neredeyse aynı fiyatlara daha iyi hizmet vermekte. Kusura bakmayın ama ben Avea'nın çekiyormuş gibi görünsede çekmeyen sürekli bağlantı hatası veren 3 aydır da sorunumu çözmeyen müşteri hizmetlerinden lanet ettim, vodafone'nin de kendisine taşıyalım diye yalandan üfürük promosyonlar dağıtıp ondan sonra stok sorunları yada kampanya bilmemneleri yüzünden kampanyaya dahil etmemesinden lanet ettim... 9 aydır cep telefonumdan adam gibi görüşme yapamıyorum haftada 2 kere aveayı arıyorum neden ulaşamıyorlar bana diye, haftada 2 kerede vodafone'i arıyorum ne zaman bana vadettikleri pakete geçiş yapabileceğim diye!
Hocam wap ayarlarına felan bak, müşteri hizmetlerini ara mutlaka sana geri ödeme yapacaklardır düşen TL'lerini

Turkcell'in Türk şirketi olması sadece Türkiye'de kurulmasından başka birşey değildir. Biraz araştırırsanız Turkcell'in ortaklarını Turkcell'in gerçektende Türk kalamadığını görürsünüz.

MjKaaN

MjKaaN

Üye
    Konu Sahibi
evet bu sorun bende de oluyordu hergirişte kontör gidiyordu bende iptal ettim paketi

bende iptal ettim kardeş şimdide 7 tl 250 mb net paketi alacağım ama gene kazıklanmak istemiyorum .. şimdilik dursunda

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
aveadaki kampanyalarda iyi.hattn varmi bilniyorum ama ben memnunum.turkcell harbi kazk

punisher123

punisher123

Üye
Vodafone ingiliz
Avea yahudi
Mantıktaki saçmalığa bak,Dostum biz Türk markası diye kazığı ucuna kadar sokturtmayız kendimize,Adam gibi hizmetini versin ne ala,Ama böle kazıkçı bi şirkete kuruş koklatmam,Bu arada kim diyor artık şu türk firması diye,hisselerin yarısı yabancıların elinde,onlar beleşemi çalışıo.

ufukerguden

ufukerguden

Üye
Paketi alırken müşteri hizmetlerini aradınmı paketi nasıl kullanacağına dair. Bu sınırsız facebook paketine turkcell internet üzerinden girersen tabi her girmende 50 krş ücretlendirilirsin. Bu pakete girişin şu şekilde olacak adres m. Facebook.com olacak girişte hehangi bir rama motoru kullanmayacaksın. Yeni bir yer imi olustur oradan direk gir. Vede bağlanırken turkcell wap ile bağlan bu kadar basit ......
Turkiye mizin 100 de 100 yerli operatörüne bu kadar çabuk çamur atmayalım. Herşeyin bir yolu var.

ase00

Üye
aynı sorun bendede vardı 7-8 tl gitti benimde öyle. bu yüzden kontor gitmesin durudk yere diye avası kapattım eksilere inmiyor artık :)

MjKaaN

MjKaaN

Üye
    Konu Sahibi
Paketi alırken müşteri hizmetlerini aradınmı paketi nasıl kullanacağına dair. Bu sınırsız facebook paketine turkcell internet üzerinden girersen tabi her girmende 50 krş ücretlendirilirsin. Bu pakete girişin şu şekilde olacak adres m. Facebook.com olacak girişte hehangi bir rama motoru kullanmayacaksın. Yeni bir yer imi olustur oradan direk gir. Vede bağlanırken turkcell wap ile bağlan bu kadar basit ......
Turkiye mizin 100 de 100 yerli operatörüne bu kadar çabuk çamur atmayalım. Herşeyin bir yolu var.

sağol kardeş haklısın . Iptal ettim paketi para felan kalmayınca bidaha bulaşmam

----------Eklendi @ 11:42:54 ---------- Yazıldı @ 11:41:14 ----------

aynı sorun bendede vardı 7-8 tl gitti benimde öyle. bu yüzden kontor gitmesin durudk yere diye avası kapattım eksilere inmiyor artık :)

aynen kardeş bende eksi bakiyeyi kapattım . Sende iptal et paketi kurtul benim gibi . Avea nin 1gb net paketli kampanyası var bu aralar onu takip ediyorum

sarilacivert34

Üye
Vodafone ingiliz
Avea yahudi

10 seneyi aşkın Türkcell kullanıcısıyım arkadaşa %100 katılıyorum yorumu için eline koluna sağlık Türk topraklarına Türk insanına memleketine sahip çık arkadaşım bırak başkalarını gel bu topraklarda can ver kazansın varsın helali hoş olsun bazen bende kızıyorum bazı kampanyalarına giden konturlerine ancak kazanan yine Türk saygılar...

mstf_l

mstf_l

Üye

Yuzde yuz yerliymis yaa sallamayın yıllardır turkcell i savunabildiginiz tek sey yerli olmasıydı ama halbuki oylede degil bakın iste rakamlar
TeliaSonera : % 47.09 - isvec
Çukurova Grubu : 26.98 -turk
Alfa Telecom Turkey Ltd : % 25.93 rus

Üst Alt