Hoca

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Hoca
Bugün saat 17 gibi ders başladı. Normalde 18-18:20 uzarsa buçuk gibi ders bitiyordu. Benim de saat 18:30 servisine yetişmem lazımdı. Bir iş görüşmem vardı İstanbul'da o yüzden erken çıkmam gerekiyordu. Servis alanı da 10 dakikalık uzaklıkta. Hoca anlattı da anlattı. Saat 18:19 oldu. Normalde ben 18'de izin isteyecektim ama hoca belki dersi bitirir diye bekledim. Saygısızlık olmasın diye. Konu uzayınca ben ayağa kalktım. 80 kişinin ortasında en arka taraftan. Hoca daha kalkar kalkmaz "hayırdır bir yere mi gidiyorsun" dedi. "Çıkmam gerekiyor" dedim. Herkes bizi izliyor bu arada. "Ne işin var dedi. "Acil çıkmam gerekiyor hocam" dedim. 7-8 saniye bana baktı. İyi , hadi çık bakalım dedi. Pek hoşnut görünmüyordu. Yani zaten normal bir derste kimseye bir şey sormadan çıkabilirsin ama bu hoca biraz sert. Yarın da o hocanın dersi var. Sizce gidip özür dilesem mi ? Bu arada hoca profesör.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

zombaka

zombaka

Üye
git dile ne olursa olsun öğretmenin

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Git durumu anlat takabilir ünide hocaların taktığı doğrudur git anlat hocam durumum yok çalışmam gerekiyor falan de size saygısızlık etmek istememiştim de

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Git durumu anlat takabilir ünide hocaların taktığı doğrudur git anlat hocam durumum yok çalışmam gerekiyor falan de size saygısızlık etmek istememiştim de
Çıkmam gerekiyordu diyeceğim yoksa lafı uzatırsam yine takar gibi. Sonunda da özür dileyip , şimdiden iyi bayramlar dileyeceğim.

SHS

SHS

Üye
El kaldırıp izin alsaydın keşke, bazı proflar var aman aman taktı mı takar rencide eder