Faturasız Hız sınırı geldi ama..

Sponsorlu Bağlantılar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Ben bigün mb aldım bitti sonra bunu aldım 1 gün hız kısıtı gelmedi aylık alırsam aylık hız sınırı kalkarmı acaba :D isteyen bi denesin

murat.122a

murat.122a

Üye
saatlik internet paketini diyor 5 tl ye 1 saat 5gb

pçoo

pçoo

Üye
Anladığım kadarıyla sınırsız 1gb üzerine günlük aldın hemen bitirdin. Sonra saatlik 5gb aldın onu bitirince hız kısıtı gelmeden 1gün boyunca kullandın değil mi? Vallaha ben daha paket almıyorum 1 Nisan'a kadar. AKK kalkar umuduyla bekliyorum. AKK saçmalığını sürekli altyapıya bağlıyorlardı. Yok altyapı yok olmaz kalkmaz diyorlardı. Şimdi altyapı var. Ulan kalkmazsa arayacağım Turkcell'i. Böyle böyle kazıklamaya devam edin milleti aferin size. Adam mısınız. Eğer ararsam inşallah aratmazlar kendilerini . Ararsam yazarım ne söylediklerini yazarım

Mr.ED

Mr.ED

Üye
Geçen kendiliğinden hız sınırım kalktı. gece boyunca 16 gb indirdim. Velhasıl mal gibi mobil veriyi kapattım yanlışlıkla Tekrar açınca hız kısıtlı bağlandı.

murat.122a

murat.122a

Üye
4.5g destekli telefonla hız kısıtı kolay oluyor du bir zamanlar

MSDarius

MSDarius

Üye
Hız kısıtımız varken TURKCELL in yeni çıkardığı SAATLIK 5GB internet paketi alsak, hız kısıtımız kalkacak. (Paket alındıktan sonra 1 saat geçerlidir. Abonenin paketinin bitmesi durumunda hızı 1kbps'ye indirilip aşım ücreti yansıtılmaz. 1 saatlik süre dolduğunda hız kısıtı kalkar. ) yazıyor. Şimdi paketin kotasını bitirip 1 kbps ye düşse hızımız ve 1 saat sonra paket iptal olacak hız kısıtı kalkacak mı acaba parantez içindeki yazılana göre?
Şuan deneyeceğim eğer olursa süper olacak
OLDU LAN !! Cidden ise yaradı gencler deneyin göreceksiniz

MSDarius

MSDarius

Üye
HATTINIZDA HIZ KISITI VARKEN ilk önce SAATLIK yazıp 2222 ye yollayın. Hız kısıtınız yeni bir paket aldığınız için kalkacaktır. 1 saatlik 5GB gelecek hattınıza o 5GB kotayı 1 saat içinde bitirin. Hızınız kotayı bitirdiğiniz için tekrar 1kbps ye düşecektir. 1 saatlik paketin süresi dolunca paket iptal olduğu için hız kısıtı kalkacaktır.

murat.122a

murat.122a

Üye
HATTINIZDA HIZ KISITI VARKEN ilk önce SAATLIK yazıp 2222 ye yollayın. Hız kısıtınız yeni bir paket aldığınız için kalkacaktır. 1 saatlik 5GB gelecek hattınıza o 5GB kotayı 1 saat içinde bitirin. Hızınız kotayı bitirdiğiniz için tekrar 1kbps ye düşecektir. 1 saatlik paketin süresi dolunca paket iptal olduğu için hız kısıtı kalkacaktır.
1 saat te 5gb ı bitirebilirmiyik internet hızı nekadar

ali.44

ali.44

Üye
Paketinin üst hızı 63 mb imiş bir saat değil 10 dakika da biter

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulut6842
Mr.ED

Mr.ED

Üye
Saatlik deneyenler pm ile ya da konu üzerinden cevap yazsın beyler ona göre gelecek hafta paketim yenilendiğinde alacağım.

ANIL007

Üye
Olmadi :(:(

Üst Alt