Faturasız Hız sınırı geldi ama..

Sponsorlu Bağlantılar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
HEDIYE 1GB 5xxxxxxxxx yazıp
2222 ye yollayın kendiniz alın üstüne asımsız 1gb internet paketi alın 19 tl+20 tl=39 tl gerçek sınırsız internet olacak 39 tl ye
2.yöntem eğer telefonunuz 4.5g yi testekliyorsa 20 ile 30megabit arası sınırsız için günlük 100mb alın buda 50 tl ye gelir ama değer
Denedin mi?

MSDarius

MSDarius

Üye
Ben yıllardır öyle kullanıyorum kardeşim için rahat olsun deneyebilirsin bak garanti veriyorum sana

• Beğen
Tepkiler: pçoo, bulut6842 ve super999999
bulut6842

bulut6842

Üye
Ben yıllardır öyle kullanıyorum kardeşim için rahat olsun deneyebilirsin bak garanti veriyorum sana
kardes bnde yildiz 1 gb paketi var 20 tl ye asimsiz alsam yapsam olurmu.
Veya arkadaslar 5 tl ye 250 mb klasik paketi alsam ardindan asimsiz 1 gb alsam olurmu?

Son düzenleme:
pçoo

pçoo

Üye
2 paketi de bayiden pos ile mi alacağız?

MSDarius

MSDarius

Üye
Bakın KACMAZ IKILI 1 GB paketi var. Google de arattırsanız çıkar zaten bu paketi alın daha sonra üstüne aşımsız paket alın bu kadar. Herhangi aylık 1GB ve üstü paketiniz varsa oda olur.

Mr.ED

Mr.ED

Üye
Bakın KACMAZ IKILI 1 GB paketi var. Google de arattırsanız çıkar zaten bu paketi alın daha sonra üstüne aşımsız paket alın bu kadar. Herhangi aylık 1GB ve üstü paketiniz varsa oda olur.
Kaçmak ikili yararlanamıyorum. Sanırım AYLIK HEDIYE 1GB ve YENI 1GB paketleri ile dediğiniz olur. Değil mi ya da başka paket var mı?

MSDarius

MSDarius

Üye
Gençler Turkcell bu açığıda fixlemiş. O yeni gelen asimsiz paketlerin oncelik ayarlari degistirilmis. Bu paket en son alinsa bile artik ise yaramiyor bizzat Gencaver e sorup ogrendim
Gencavere inanmadim kendim denedim 40TL yi gozden cikarip fakar yine AYLIK 1GB paketinden dusus oluyor

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
Mr.ED

Mr.ED

Üye
Gençler Turkcell bu açığıda fixlemiş. O yeni gelen asimsiz paketlerin oncelik ayarlari degistirilmis. Bu paket en son alinsa bile artik ise yaramiyor bizzat Gencaver e sorup ogrendim
Gencavere inanmadim kendim denedim 40TL yi gozden cikarip fakar yine AYLIK 1GB paketinden dusus oluyor
Hocam tam da para atacaktım. 40 lira boşa gidecekti o zaman. Başka da yöntem yok her halde. :(
Düzenleme: Aylık 1 gb ile birlikte gece paketi kampanyası alınabiliyor mu?

Son düzenleme:
  • Beğen
pçoo

pçoo

Üye
Başka bir yolu yok mu artık? Bu ne ya.

MSDarius

MSDarius

Üye
Şuanlık bende arıyorum banada böyle bir açık lazım. Eski SINIRSIZ paketler ne güzel işe yarıyordu bu yeni paketleri düzenlemişler işimiz zor.
Aşımsız paketlerden 2 tane alsak ne olur acaba
İlk aşımsız paket olarak YENI 2GB paket alsak daha sonra YENI 1GB alsak alınabiliyor

pçoo

pçoo

Üye
Denemek lazım. Ya da 4.5g ile sınırsız paketler çıkar mı ?

na2619

Üye
faturalı da durum nasıl acaba?

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Şuanlık bende arıyorum banada böyle bir açık lazım. Eski SINIRSIZ paketler ne güzel işe yarıyordu bu yeni paketleri düzenlemişler işimiz zor.
Aşımsız paketlerden 2 tane alsak ne olur acaba
İlk aşımsız paket olarak YENI 2GB paket alsak daha sonra YENI 1GB alsak alınabiliyor
Denemiştim ben olmuyo :l

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
Avea kullanin beleş her şey openvpn falan :D

dragon-black32

Üye
Yurtta internet sıkıntı altyapıdan dolayı hızı da arttıramıyorlar ee doğal olarak bir video bile izlenmiyor varsa bir paket açığı söyleyin valla ya çok makbule geçer

murat.122a

murat.122a

Üye
yöntemi bilen varsa pm atsın bir günlük 100mb hala ise yarayan varmı ben de olmuyor

pçoo

pçoo

Üye
100mb bende de olmuyor. Bilen biri varsa lütfen söylesin.

dragon-black32

Üye
100 mb fixlendi denemeyin

MSDarius

MSDarius

Üye
Hız kısıtımız varken TURKCELL in yeni çıkardığı SAATLIK 5GB internet paketi alsak, hız kısıtımız kalkacak. (Paket alındıktan sonra 1 saat geçerlidir. Abonenin paketinin bitmesi durumunda hızı 1kbps'ye indirilip aşım ücreti yansıtılmaz. 1 saatlik süre dolduğunda hız kısıtı kalkar. ) yazıyor. Şimdi paketin kotasını bitirip 1 kbps ye düşse hızımız ve 1 saat sonra paket iptal olacak hız kısıtı kalkacak mı acaba parantez içindeki yazılana göre?
Şuan deneyeceğim eğer olursa süper olacak

• Beğen
murat.122a

murat.122a

Üye
bosuna deneme ben denedim 90 dk sonra hız gine düşüyor ama 4.5G destekli telefonun varsa 50megabit hızla 90 dk indirme yapar

Üst Alt