Faturasız Hız sınırı geldi ama..

Sponsorlu Bağlantılar

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
pm lutfen

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bende goller cepte ile yapmıştım bir ay dayanıyor :D
Aman dayansın yaa hız kısıtı olmayan internete hasret kaldık :eller: :sirit: Kafamda deli sorular GTA 5 mi indirsem falan filan :kıskıs: :sirit: :naughty:
Telefon Huawei P8 Lite
Hat: Turkcell
Alınan paketler; Önce yeni aşımsız 2gb paketi (25tl) Ardından Goller cepte uygulamasını indirip 500mb hediye geliyor ve ilk olarak 500mb bitiyor ardına 2gb bitiyor ve hız kısıtı gelmiyor 2-3 gündür sorunsuz kullanıyorum bu da 3 farklı hız testi sonucudur beyler :sirit: :eller:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: super999999
super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Aman dayansın yaa hız kısıtı olmayan internete hasret kaldık :eller: :sirit: Kafamda deli sorular GTA 5 mi indirsem falan filan :kıskıs: :sirit: :naughty:
Telefon Huawei P8 Lite
Hat: Turkcell
Alınan paketler; Önce yeni aşımsız 2gb paketi (25tl) Ardından Goller cepte uygulamasını indirip 500mb hediye geliyor ve ilk olarak 500mb bitiyor ardına 2gb bitiyor ve hız kısıtı gelmiyor 2-3 gündür sorunsuz kullanıyorum bu da 3 farklı hız testi sonucudur beyler :sirit: :eller:

Benim hız 1780kb kadar çıkabiliyor :(

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
tass_co1983

tass_co1983

Üye
faturalı hat, 4gb internet kullanıyorum. 3 gb sorunsuz 2.2mb indirme var ama gel gelelim 800mb internetin kalınca hızın 100kb...
telefonda akk olmamalı, sonuç olarak anlaştığın miktarda internet kullanıyorsun! Buna nasıl adil kullanım uygulayabilirsiniz ki!!!!

tass_co1983

tass_co1983

Üye
Bende indirmelerde en fazla 897KB görüyorum ama nette ölçme yapınca yukardaki gibi geliyor sonuçlar :bilmm

bant genişliği yüksek olabilir. dosya indirdiğin sunucu yavaştır, ondan 800 küsürlerde takılıyorsundur. 2 taraflı düşünmek lazım

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
MSDarius

MSDarius

Üye
Ben saniyede 2mb hıza kadar çıkabiliyorum baz istasyonu dibimizde olduğu için sanırım rekor hız 2mb/sn
Zaten AKK nin en kolay hilesi mantığın tam tersini uygulamak. Siz ilk SINIRSIZ paket alıp bitirirseniz AKK uygulanır. Siz yeni internet paketi alınca AKK kalkar fakat o internet paketi bitince tekrar AKK başlar. Mantık olarak ilk önce Aylık 1GB paketi alınır ve sonra SINIRSIZ paket alınır. Operatör gereği siz her zaman en son alınan paketten harcama yaparsınız, yani sürekli SINIRSIZ paketinizden kullanım yapacaksınız. SINIRSIZ pakette bitmeyeceği için Aylık 1GB paketine de geçemeyeceksiniz. Sizin hattınızda hep bir yedek internet paketi duracağı için AKK uygulanmayacaktır. Bizzat kendim kullanıyorum bu açığı yıllardır :)

Aynı zamanda bir sitede kontör açığı kullanıyorum ve aynı zamanda indirimli fiyatlarca satıyorum da :D Her ay 500 TL mobil ödeme yapıyorum resmen Turkcell in daha birçok açığı var da biz keşfedemiyoruz.

Mr.ED

Mr.ED

Üye
Arkadaşlar sınırsız paketler kalmış sanırım. 1 aydır hattıma para atamadığım için aboneliğim sonlandı. Şuan hız sınırını kaldırabileceğim paketler ve yöntemler varsa pm'den yollayabilir misiniz.
@sirus308 hocam sen hangi paketleri yapıyorsun sırasıyla pm atar mısın?

Son olarak ağabeyim faturalı sınırsız kullanıyor. Gollercepte ve bigun paketlerinden yararlanamıyor bu yüzden. Bunun içinde bir bug söz konusu mu?

Son düzenleme:
MSDarius

MSDarius

Üye
Arkadaşlar sınırsız paketler kalmış sanırım. 1 aydır hattıma para atamadığım için aboneliğim sonlandı. Şuan hız sınırını kaldırabileceğim paketler ve yöntemler varsa pm'den yollayabilir misiniz.

@sirus308 hocam sen hangi paketleri yapıyorsun sırasıyla pm atar mısın?

Son olarak ağabeyim faturalı sınırsız kullanıyor. Gollercepte ve bigun paketlerinden yararlanamıyor bu yüzden. Bunun içinde bir bug söz konusu mu?
Şimdi ilk önce Aylık 1GB paketi alıp daha sonra şu yeni gelen asımsız paketlerden Yeni 1GB paketini yapıyorum

murat.122a

murat.122a

Üye
Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
:hmmm

MSDarius

MSDarius

Üye
Aylık 1GB hediye paketi var bir arkadaşınızdan kendinize yollatın HEDIYE 1GB 5xxxxxxxxx yazıp 2222 ye yollasın 19TL ücreti o size yolladıktan sonra YENI 1GB paketini yapın ortalama 39 TL tutuyor ama sınırsız internete değer
YENI 1GB paketini en son satın alacaksınız sakın ilk alıp yanlışlık yapmayın

pçoo

pçoo

Üye
Hediye yollamak yerine o paketi biz alsak üstüne yeni 1gb alsak da olur mu?

murat.122a

murat.122a

Üye
olur ben denedim oldu

• Beğen
Tepkiler: pçoo

na2619

Üye
pm alabilir miyim

murat.122a

murat.122a

Üye
HEDIYE 1GB 5xxxxxxxxx yazıp
2222 ye yollayın kendiniz alın üstüne asımsız 1gb internet paketi alın 19 tl+20 tl=39 tl gerçek sınırsız internet olacak 39 tl ye
2.yöntem eğer telefonunuz 4.5g yi testekliyorsa 20 ile 30megabit arası sınırsız için günlük 100mb alın buda 50 tl ye gelir ama değer

Üst Alt