Faturasız Hız sınırı geldi ama..

Sponsorlu Bağlantılar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Hız sınırı geldi ama..
Merhaba arkadaşlar az önce hız sınırı geldi paketim bitti. Ama sonra yeni mesaj geldi yeni hızınızla devam edebilirsiniz diye sizce bu tuhaf mı sınırsız ve bigün mb hariç başka paket fln almadım ve hala şoktayım buda kanıtı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faturasız 25 TL 1 GB Paketini Kullanıyordum En Son 1 GBden Sonra Hızın Düşüyodu Ondan Sonra Sınırısz Kullan Yavaşlaması Olması Gerek

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Evet ama paket aldım 1 günlük 100mb sonra kafayı yedi internet yavaşladı biraz sonra kısıt geldi 3dk sonra msj tekrar geldi yeni paket hızınız açılmıştır diye mobil veriyi kapatıp açtığımda mb gidiyo ama sınırsız interneti kullanıyo yani 0mb kaldı diyo ama hız kısıtı yok çok mutluyum şuan avsfsfs

• Beğen
Tepkiler: kabil486
murat.122a

murat.122a

Üye
bunu burda paylasma sil isteyene özel mesaj at

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanırım AKK Kaldırılmış Arkadaşlar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Başlarında da kalktımı ki acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
benim hız sınırı kalkmadı adam mı ayırıyor bu sistem :ah

• Beğen
Tepkiler: onurw58
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
100 mb bittikten sonra aynı hıza düşüyor yine

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
benim hız sınırı kalkmadı adam mı ayırıyor bu sistem :ah
Ya normalde kalkmıyo ztn ama bit şekilde kalktı normalde mesaj gelmemeliydi. Geçende 26 tl gitmeliydi gitmedi galiba turkcell kafayı yedi :D

asigsasi

asigsasi

Üye
Ya normalde kalkmıyo ztn ama bit şekilde kalktı normalde mesaj gelmemeliydi. Geçende 26 tl gitmeliydi gitmedi galiba turkcell kafayı yedi :D
arada bir oluyor böyle 4 ay önce de bana olmuştu bir ay ilk defa 15 gb görmüştüm :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Turkcellde hala 15 kb'la sürünüyorum :kotu:

sinantkr

sinantkr

Üye
beyler akk kaldirdilar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben de AKK Kaldırılmış Olabilir Diye Haber Okumuştum. Ama Resmi Açıklama Yokmuş Daha.

murat.122a

murat.122a

Üye
adil kullanım kotası cepten internet kullanan dan kalkan varmı

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bugünlük paket iptal olunca hız kısıtı geldi tekrar :(

blastx

blastx

Üye
Merhaba arkadaşlar az önce hız sınırı geldi paketim bitti. Ama sonra yeni mesaj geldi yeni hızınızla devam edebilirsiniz diye sizce bu tuhaf mı sınırsız ve bigün mb hariç başka paket fln almadım ve hala şoktayım buda kanıtı
Sistem hatası olmuştur sanslisiniz

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yine oldu bu sefer hız kısıtı mesajı gelmedi ne biçimse artık ama paket iptal olunca oda iptal oluyo galiba :)))

Üst Alt