Heryöne 500 dk. Heryöne 5000 sms, sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

paradox07

paradox07

Üye
Benim bildiğim öyle değil.neyse ben yanlış biliyormuşum demek ki özür dilerim.ama o bildiğin 1gb değil.1gb tan sonra hızın düşüyor o kadar.sınırsız yani

yilmazk1977

yilmazk1977

Üye
benim paket 500.dk.2000 sms 2gb hızlı sonrası yavaş ama sınırsız 30 lira ödüyorum çokta memnunum

tengin

Üye
Bende Bu Pakete Dün Geçtim faturasız Hattan Faturalı Hatta 12 AY Tahütlü Paketimi Aşmassam KDV ÖTV si
Dahil 21,50 Tl Dediler 1GB İnternet Aşımında hızın Düşeceğini Faturanıza yansmıcağını söylediler

Ben Merak Ettiğm 128 kbps telfonda yetreli oluyormu Arkadaşlar

paradox07

paradox07

Üye
Bi şey indirmek için pek yeterli olacağını sanmıyorum ama internette gezinmek için telefonda yeterli olur.opera gibi tarayıcılar kullanırsan farkı hissetmezsin

tengin

Üye
:oke:

u_cosar

u_cosar

Üye
Bana da gelmişti bende cevaplamıştım ama kabul edilmedi :(

paradox07

paradox07

Üye
Niye kabul edilmedi ki?mesaj attılarsa kabul etmeleri lazım.dalga mı geçiyo bunlar?

ali.44

ali.44

Üye
- - - Eklendi - - -

Bana da gelmişti bende cevaplamıştım ama kabul edilmedi :(

arkadaşım ara müşteri hizmetlerini ben bu kampanyaya geçeceğim diye şöyle hemen hallederler kampanya eylül sonuna kadar devam ediyormuş mesajla uğraşmana gerek yok

paradox07

paradox07

Üye
Evet,müşteri hizmetlerini ara.ben mesajı gönderdim ama bana geri dönmediler ben de mh ni aradım geçtim

esqalsiz

esqalsiz

Üye
adil kullanım hakkı 2 gb değil mi ya bende netten kabul ettim daha aramadılar arkadaşlar Gerçekten memnun musunuz ben Normal faturasız olan paketi kullanıyorum sadece net paketim yetmiyor ya

paradox07

paradox07

Üye
Ben memnunum şahsen.adil kullanım hakkı 1gb.benim ara fatura 2.90 gelmişti ama faturasızdan gelen 4 kusur lira indirim vardı.yaklaşık 15 günlük faturaydı.gerçek faturayı bu ay göreceğiz

ahmet600

Üye
ben memnun değilim nedense vodafone 96 kbps daha hızlı idi sanki sayfaları açma hızı iyiydi vodafone da avea yi hiç beğenmedim. 128 kbps olmasına rağmen bilgisayarda Google'i 10 sn de acıyor

paradox07

paradox07

Üye
ben memnun değilim nedense vodafone 96 kbps daha hızlı idi sanki sayfaları açma hızı iyiydi vodafone da avea yi hiç beğenmedim. 128 kbps olmasına rağmen bilgisayarda Google'i 10 sn de acıyor

tabii ki vodafone un internet hızı daha iyidir ama aynı fiyatı vodafoneda bulamazsın.ayrıca interneti bilgisayarda kullanırsan gerçekten çok yavaş oluyor,telefonda kullanınca çok rahat oluyor bence

ali.44

ali.44

Üye

tabii ki vodafone un internet hızı daha iyidir ama aynı fiyatı vodafoneda bulamazsın.ayrıca interneti bilgisayarda kullanırsan gerçekten çok yavaş oluyor,telefonda kullanınca çok rahat oluyor bence

haklısın aynen ögle

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Dün yaptım Bu kampanyayı bakalım ne gelecek fatura :-)

paradox07

paradox07

Üye
Bakalım :)

oguzalp44

oguzalp44

Üye
avea yı arayan herkes faydalanabiliyor ben aradım oldu

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
Bu kampanyaya yeni geçtim boşuna aramalarını bekleme sen ara bi hafta sonra ben aradım 3 gün içinde ararlar dediler aramadılar aradım tekrar hani arayan olmadı falan dedim ben kampanyadan yaralanmak istiyorum dedim yaptılar 12 ay tahattüt yaparsan 20 tl eğer tahattüt yapmassan 25 tl bu üçü ben yapmadım ne olur ne olmaz diye fatura fazla gelirse iptal ettirmeyi düşünüyorum bakalım yarın fatura kesim tarihim belli olucak ama güzel paket net 1 gb tan sonra yavaşlıyo falan diyolar ben 3g çekerken pcye bağlanıyodum 4 site aynı anda açıkken gayet hızllı olduğunu gördüm gayet memnunun inşallah faturada fazla gelmesse aveayı tebrik edicem çok güzel bi kampanya yapmış...

stormy20

Üye
turkcellden geçsem beni kabul ederler mi gözüm kapalı geçerim bu tarifeye

Üst Alt