Herkez Bu çocuğu Konuşuyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Herkez Bu çocuğu Konuşuyor...
<span style="font-family:Comic Sans Ms">GATES&#39;in yeni dahisi
Dünyanın en zeki cocugunu Bill Gates kaptı.298 IQ&#39;suyla herkesi hayrete düsüren 12 yasındakı dahi , aylık 15.000 &#036; karsılıgında Mıcrosoft&#39;ta calısmaya baslayacak.
Justin adlı dahi cocuk, 11 yasında 2 unıversıteden mezun olarak,adeta bır ımkansızı basardı.
Dunyanın en zengın adamı unvanlı Mıcrosoft&#39;un sahıbı Bıll Gates&#39;den muthıs basarı...298 IQ&#39;suyla dunyanın en zekı cocugu olan 12 yasındakı Justın artık Mıcrosoft elemanı.Bırcok ıs adamının pesınden kostugu dahı cocuk aylık 15.000 &#036; maasla Mıcrosoft&#39;ta calısmaya ıkna eden Gates&#39;ın keyfıne dıyecek yok...
---2 YASINDA KEMAN CALIYORDU---
1993 yılında New York&#39;ta dünyaya gelen Justın 2 yasında keman calmayı 1 yıl sonrada usta bır satranccı oldu,7 sıne bastıgında ılk okulu 9&#39;unda Lıse&#39;yı bıtırdı ve dunyanın en ıyı unıversıtelerınden bırı olan Stanford&#39;a basladı.Ardından Rochester unıversıtesını bıtıren dahı cocuk o gunlerde tum dunyanın ılgı odagı olmustu.
---1800 Soruyu Dogru Yanıtladı---
İşte bu bılgının sonucu ve aıle ıcı yasanan problemler Justın&#39;ı bunalıma sokmadı , klınıkte 3 ay tedavı goren Justın hala dunyanınen zekı cocugu olarak gosterılıyor.3 unlu profesor&#39;un hazırladıgı 1800 soruluk bır sınavda %100 basarı elde eden Justın "cok zor donemler gecırdım.Bu benım daha da zekı olmamı sagladı.Cunku onceden bılmedıgım bır soru benı kızdırıyordu.Sımdı ıse sakın bır sekılde ogrenıyorum,Mıcrosoft&#39;ta ıse baslamak heyecanlı olacak,bırcok projem hazır,bu yasta ıs hayatına atılmak benım ıcın onemlıydı" dedi.

kım bu cocugun yerınde olmak ıstemez ki </span>

hidayet

hidayet

Üye
helal olsun

serdar06288

serdar06288

Üye
valla helal olsun ya

S1FR3K1R1C1

Üye
enteresan 1800 soru 1800 cevap

VoLo

VoLo

Üye
Harbi helal olsun&#33;&#33;&#33; Nası bi çocuk bu yauu :S

kurt bey

kurt bey

Üye
çocukluğunu yaşayamayan ve asla yaşayamayacak olan hatta bence ileridede bu durmuna çok üzülecek olan bi çocuk ama allah vergisi işte

depresif

Üye
Helal olsun kurtoğlu valla en hoşuma giden cevaptı.Ben çocukluğumu yaşayamadıktan sonra neye yarar yani onca para vehbi koç karun gibi zengindi ama patates püresiyle idare ediyordu.

ceremi

Üye
valla helal olsun mıllet oss sınavında 180 sorudan 170 inı yapamazken cocuk 1800 &#39;de 1800&#39; yapıo harbıden helel olsun ya acaba bu yasta ıs hayatına altılmak nasıl bı duygudur ya hemde dunyanın en onemlı sırketlerınden bırı olan mıcrosof ta ya bıde acaba 9yasında kendınden buyuklerın arasında okumak nasıl yaaaaaaaaaaaa

unii

Üye
gerçekten helal olsunda ben o çocuğun yerinde olmak istemezdim çünkü daha küçücük yaşında neleri omuzluyor bence o daha çocukluğunu bile yaşayamıyor zaten bu gidişle 20-25 yaşında kafayı yer

ekucuk

Üye
Bu zekayla fazla yaşamaz.

hidayet

hidayet

Üye
sizlerde ölmeden mezara koydunuz çocuğu

sebofb090

sebofb090

Üye
way be yakında bende microsofta girersem şaşırmayın

CannYFoX

Üye
çocukta iyi zeka varmış 12 yaşında ve 15.000&#036;a çalışıyor vaybe...........

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Duyduğum habarlere göre çocuğun triger kayışı kopmuş arkadaşlar.Bu kayışın kopukluğu çocukta ters tepmiş ve mütiş zeki olmuştur...Yani bu nedemek bu çocuk GGEERRİİİZZZEEKKAALLLIII.......

madmann

madmann

Üye
ohaaa be uzaylı gibi çocuk yuh yani diyecek şey bulamıyorum

emreakcali

emreakcali

Üye
herseyin normali iyidir
allah basavermesin böyle cocuk

curunan

curunan

Üye
Allah vergisi işte. Allah bizim çoçuklarımızada nasip etsin...

^^AnaCOnDA^^

Üye
Çocuk bu yaşat microsoft a girmiş wayybee.bizde millet daha 1 üniwersite bitiremezken çocuk 11 yaşında 2 üniversite bitiriyooo nasıl bir çocuk anlamadım. bizde hala liselerde sürünelim

__Midas__

__Midas__

Üye
15.000 &#036; aylık iyi para.
Yüzyıllar dahiler yetiştirir 1900 üncü yıllarda birçok dahiler üstün zekalı bilim adamları vardı biride Atatürk.
Belkide 2000 inci yıllarında dahilerinden biri bu çocuktur.

sebofb090

sebofb090

Üye
bu çoçuk bana gençliğimi hatırlattı bill gates bana zamanında gel microsafta alayım seni dedi o zamanlar bu kadar zengin diğil tabi ben senin gibi birinin yanında ne işim var dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...