Here Maps nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Here Maps nasıl
Arkadaşlar here Maps sizce nasıl google Maps kadar olmasada iş gorur mu

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Koradam

Üye
Görmemesi için sebep yok.Ayrıca pc sürümü daha doğrusu web sürümü ile senkronlu çalışıyor hesap girişi yaparak hızlıca gideceğiniz yeri isaretliyebilirsiniz

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Görmemesi için sebep yok.Ayrıca pc sürümü daha doğrusu web sürümü ile senkronlu çalışıyor hesap girişi yaparak hızlıca gideceğiniz yeri isaretliyebilirsiniz
Suan gps sorun lu

Luck Star

Luck Star

Üye
Navigasyon için arıyorsan en iyisi Yandex. Yok görüntü olsun dersen Sygic ve Here aynı sayılır.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Cok gelişmesi gerek yandax gibi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon için arıyorsan en iyisi Yandex. Yok görüntü olsun dersen Sygic ve Here aynı sayılır.
Goruntu ve navigasyon da olmalı benim için

lumiacı

Üye
Here benim gozlem ve deniyimime gore daha iyi ve kaliteli

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Here benim gozlem ve deniyimime gore daha iyi ve kaliteli
Çevrim dışı hiç kullandınız mı google playde yeni güncellenmiş ve yanlış bilmiyorsam otomobil devi aldı bu here yi

lumiacı

Üye
Windows phone uzerinde kullandim gayet iyiydi yolun durumuna gore tabi internet bağlantısı mevcutsa daha kisa rota vs. sunmasi gayet tatmin ediciydi. Kendima ait navitech navigasyon cihazimdan daha iyi calisdigini soyleyebilirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kendi Cihazlarında Çok İyide :D

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Luck Star

Luck Star

Üye
İnternetle kullancaksan en iyisi Yandex yoksa her ya da sygic yine değişen bişe olmadı. Ben SD kart alınca here kurarım haritayı indirip ama internette var bilmiyorum :D Ama yandex rotaları ve konuşması aşırı iyi.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İnternetle kullancaksan en iyisi Yandex yoksa her ya da sygic yine değişen bişe olmadı. Ben SD kart alınca here kurarım haritayı indirip ama internette var bilmiyorum :D Ama yandex rotaları ve konuşması aşırı iyi.
Ben pek yandax navigasyon taraf etmesini begenmedim

Üst Alt