Haber HERE Beta V1.1 Apk Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
HERE Beta V1.1 Apk Sızdırıldı
Lumia cihazlarını vazgeçilmez navigasyon uygulaması HERE Uygulamasının Samsung anlaşması ile Android platformunda yayınlanacağı biliniyordu.

Xda geliştiricileri Samsung için yayınlanması beklenen HERE Beta uygulamasının apk dosyasına ulaştı ve tüm Android cihazlarda kullanılabilir şekilde portları.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulamayı Xperia Z1 telefonumda test ettim ve gayet başarılı bir şekilde çalıştı. Uygulamada verilerini saklamak ve senkronize etmek için HERE hesabı oluşturmanın ya da Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Navigasyon sesini ayarlarda "Voice Options/Navigasyon Voice/ Regular altında Türkçe ses dosyasını indirebilirsiniz. Uygulama 35 MB boyutta, ses dosyası ise 4.1 Mb.

Offline Navigasyon için Türkiye haritasını Sol üst köşedeki seçenekler butonu yoluyla indirebilirsiniz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859, Akhtoher, dragonmhmt ve 10 diğerleri

SHS

SHS

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
98farom98

98farom98

Üye
Full olarakda gelecekmi peki bu arada :tşk:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
fu ll olarakda gelecekmi peki bu arada :tşk:
Full derken uygulama şu anda eksiksiz, Betayı kastediyorsanız uygulama geliştirmesi devam ettiği için adı şimdilik Beta geçiyor. Windows Phone Lumia cihazlarda da uzun süre Beta olarak kullanılmıştı.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve lazye
lazye

lazye

Üye
Bu güzel haber :eller:

manguru022

manguru022

Üye
Türkiye 598 mb diiyor hocam :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Saol paylasim icin

• Beğen
Tepkiler: tades.33
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Deneyelim bakalım kimin ortağı bomba haber :eller: :cool

• Beğen
Tepkiler: Denizalican, Dede ve Aziz04
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Ah nokia ah en iyi ayrıcalıklarından biride bitti

Bu arada paket cozumlemede sorun var diyo

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Uygulama Z1 de sorunsuz çalışıyor haritada indirildi sağol ortak :oke: harika hızlı

• Beğen
Tepkiler: lazye

hs_istanbul

Üye
Samsung Galaxy S3 rootlu telefonuma kurmak istedim. paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu diyor.

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Samsung Galaxy S3 rootlu telefonuma kurmak istedim. paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu diyor.
Kurulum öncesi engelleyen güvenlik ayarları veya uygulamanız varsa kapatın arkadaşım.Stock 4.4.4 Sony Z1 de sorunsuz.Paketlemede sorun olsaydı bende de verirdi :oke:

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler, güzel haber

hs_istanbul

Üye

bu linkteki adresteki program kullanılabiliyor ve kurulum yapılabiliyor.

hs_istanbul

Üye
ben araştırdım ve o linkteki yazıya ulaşabildim. Ardından Samsung S3 telefonumun hafıza kartıma atıp kurdum. Bilinmeyen kaynaklardan kuruluma evet dedim. Şu anda offline map (internet bağlantısına gerek duymadan harita kullanımı) için türkiye haritasını indiriyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Yalnız sesli navigasyon çalışıyor mu ona bakacağım bu akşam... inşallah çalışırsa süper olacak.. ))

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ben araştırdım ve o linkteki yazıya ulaşabildim. Ardından Samsung S3 telefonumun hafıza kartıma atıp kurdum. Bilinmeyen kaynaklardan kuruluma evet dedim. Şu anda offline map (internet bağlantısına gerek duymadan harita kullanımı) için türkiye haritasını indiriyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Yalnız sesli navigasyon çalışıyor mu ona bakacağım bu akşam... inşallah çalışırsa süper olacak.. ))
Çalışıyor ama varsayılan olarak İngilizce var. Türkçe dili indirin güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: helppo
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Peki Türkiye de çevrim dışı harita kullanabiliniyor mu ?:sos

Üst Alt