Her yöne 120 dakika [ 10 tl ]

Konu, 'Vodafone Kampanyalar /Tarifeler' kısmında yaren_dede tarafından paylaşıldı. Okunma: 65304 | Cevaplanma: 31

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Abonelik için 7580'e "HY MINI" yazıp gönderin
    bakiye sorgulama "BAKIYE HY MINI"
    iptal işlemi "IPTAL HY MINI"
    7580'e gönderilen mesajlar ücretsizdir.

Bu paketteki dakikalarla konferans
    görüşme servisi kullanılamaz.
    Vodafone Aylık Her Yöne Mini Konuşma
    Paketi'ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma
    hakkını saklı tutar.

Forumda varmı bilmiyorum ama Ben yeni öğrendim ve bilmeyenler olabilir güzel bir tarife iyi forumlar arkadaşlar

2. internet sınırı ne kadar acaba

3. ne kadar internet ne kadar sms anlamadım ben valla ayrıca sınırlama var mi?

4. 120 sms 120 mb internet

5. Arada bir konuşurum arada bir internete girerim arada bir sms atarım diyenler için uygun olmuş. Vodafone'un sitesinde varmı hemen bakıyorum.

---------- Eklendi @ 22:49:45 ---------- Yazıldı @ 22:45:39 ----------

Hocam sadece aylık 120 dakika veriliyor 10 liraya, sms ve internet ile ilgili bir bilgi yok vodafone'nun resmi sitesinde.

Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi

6. orada yok ama bildirim olarak geliyor abone olunca pc başına geçince gelen mesajı resim olarak koyarım

7. bildirim olarak geliyor mu? o zaman vodafone'nun sistemlerinde bir sorun var, mh'yi arayıp bi sorar mısın arkadaşım?

8. iyi de benim bildiğim 10 tlye sadece 120 dk veriyordu vodafone
    ben bayadır bunu yaptm ama internetle sms gelmedi. eğer böyle bişey varsada vodafone hakkımı yiyor demek

9. Konuyu açan arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış. 10 liraya 120 dakika veriyor sadece. Sms ve internet dahil değil.

10. < Resmi açmak için tıklayın >

---------- Eklendi @ 06:39:25 ---------- Yazıldı @ 06:39:04 ----------

bana gelen mesaj buydu ama arkadaşımdada denedik sanırım bana özel bir şey oldu
    konu başlığı düzeltildi zaten

11. Bence çok güzel bir tarife.

12. fena deılmıs

13. Bunu daha önce biliyordum. ama diyelim ki akşam 9 sabah 9 2000 DK var şimdi bu 120 DK önce bitecek sonra mı 2000 dk devreye girecek anlamadım

14. akşam olan bedava ile bu ayrıdır büyük ihtimal dostum müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmek lazım
    bence akşam bedavalarını kullanırsın yani satın aldığın 120 dakika durur

15. Akşam bedavalarını belirlenen saatlerde kullanmaya devam edersin ancak bedavan bittiği zaman 120 dakika üzerinden düşer. Genelde bir hata olmadığı sürece hep böyle oluyor bu tür durumlarda.

16. ben HY MINI yazıp gonderdım ama gelen mesajda hatali gırıs dedı ne yapmalıyım

17. dostum belki kampanya sona ermiş olabilir başka hata alan olursa şikayet ederiz konu kilitlenir

18. akşam 9 sbah 9 önce biter 21.0-9.00 saatleri arasında...

19. Bu pakete abone olunmuyor. halbuki 30 eylül e kadar abone kabulü var neden olmuyor acaba?

20. ben bu kampanya ya katıldım arkadaslar yapamayan arkadaslarim boyle yapsınlar
    AYLIK 10 yazıp 7580 na gonderın

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.