her telefon için Resimleri ,Videove müzikleri gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
her telefon için Resimleri ,Videove müzikleri gizleme
Merhaba arkadalar bunu forumda var sandım ama yokmus
Bir kaçtane benzer konu çıktı onlardada my videos die klasör kurun yazıodu
ben denedim hiçbir fak göremedim bu buluş çok kolay birşey .ok ugraştırmaz :)
Başlayalım,

Arkadaşlar şimdi telefonunuzdan Dosya yönetici ye giriniz orda gizlemek isdediginiz dosyanın üzerine glip seçeneklerden ad degiştire gelip uzantısnı yani .jpg yi mp3 yapma gibi
Örnek: 22092010.jpg olan ismi (22092010.mp3) olarak degiştirirsek galeride gözükmez :)
Not:telefonunuzda resimlerin,Video şarkılar gibi dosyaların uzantılarını degiştiremiyorsanız
Telefonunuza FExplorer yada xplore yükelyerek degiştire bilirisniz :)

Bir teşekkür yeterlidir anlatım ve bulus :punqermojo​

• Beğen
Tepkiler: frk uzn, asures, kocabeller ve 2 diğerleri

kol@j

kol@j

Üye
dikkatli bir çalışma da acaba ne işe yarayacak...

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Örnegin özel videolarınız varsa yani biizm millet abaza onları sevgilisinden vs saklamak için güzelbir yöntem :) :ehe

semmek

Üye
telefonu sürkeli başkları tarafından kurcalananlar için iyi mantık :)

kerkeness

Üye
super cok isime yaradi tskler..

yunus5055

yunus5055

Üye
Tsk ama benim Zaten dosyalar gözükmüyo .. Sadece ıvır zıvır resimleri görünür yaptım ..

- - - Eklendi - - -

He ayrıca seni yönteminle mp3 ler gizlenmez .. Başlıkta müzikleri görünmez yapın yazman yanlış olmuş

akrep_81

Üye
:tşk:

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Örnegin özel videolarınız varsa yani biizm millet abaza onları sevgilisinden vs saklamak için güzelbir yöntem :) :ehe

dogrudur.arki milletin yukardaki basi yerine asadaki calisinca boyle careleri bulmasi normaldir. Bir puruz var. Dosya acilmaz yanliz var oldugu gorunur. Ornek bir video ismi esmer guzelin...3gp olsun sen bunu esmer guzelin...mp3 yaptiginda ne videoda nede mp3 te acmaz ama gorunur. Arastirmaci sevgilimiz buda ne derse ne olacak.(bazi videolarin adlari boyledir.)(... Devamini siz getirin uyeligim tehlikeye girmesin diye ... Yazdim.:zuhaha:

yunus5055

yunus5055

Üye
Kardeş akıl diye birşey var .. Kullanalım biraz ... Videolari sıradan isimlerini değiştir gitsin ...

- - - Eklendi - - -

Esmer güzeli ismi diye illa öyle kalacak diye birşey yok ya ...

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
size basit bi yol buyrun beyler :)

cities>diskcache>0>0
Bu dizindeki dosyalar galerinizde görünmez :)

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Kardeş akıl diye birşey var .. Kullanalım biraz ... Videolari sıradan isimlerini değiştir gitsin ...

- - - Eklendi - - -

Esmer güzeli ismi diye illa öyle kalacak diye birşey yok ya ...

konuyu acan arkiyle dalga geceyim dedim xplore kullaniyor.sonuc olarak sifre programi veya xplore sonucta bir pro kullaniliyor.

222112

222112

Üye
Beyler daha güvenli yöntem var. Mesela video.3gp yi xplore ile zip e atın. video.zip oldu şimdi. Video.Zip in sonundaki zipi silin. Video.xd yapın mesela. Ya da Video.R99 fark etmez. Bu galeride gözükmez. Gözükse de açılmaz. Açmak istediğinizde sonundaki uzantıyi zip yapmanız lazım.

yunus5055

yunus5055

Üye
Beyler daha güvenli yöntem var. Mesela video.3gp yi xplore ile zip e atın. video.zip oldu şimdi. Video.Zip in sonundaki zipi silin. Video.xd yapın mesela. Ya da Video.R99 fark etmez. Bu galeride gözükmez. Gözükse de açılmaz. Açmak istediğinizde sonundaki uzantıyi zip yapmanız lazım.

benim 70 mbyi aşan 30 dk lik videolarım var :) zıp taşı çıkar çok zaman alır üstelik dosya bozulma tehlikeside yüksek ...

... EN GÜVENILIR VE KESIN YÖNTEM ...

Dosyaları Sistem içine bir klasörd taşıyın ... Yada dosyaların olduğu klasörle birlikte özelliklerini " sistem "olarak ayarlayın .. Zarar görmemesi içinde salt okunur yapın ...

222112

222112

Üye

benim 70 mbyi aşan 30 dk lik videolarım var :) zıp taşı çıkar çok zaman alır üstelik dosya bozulma tehlikeside yüksek ...

... EN GÜVENILIR VE KESIN YÖNTEM ...

Dosyaları Sistem içine bir klasörd taşıyın ... Yada dosyaların olduğu klasörle birlikte özelliklerini " sistem "olarak ayarlayın .. Zarar görmemesi içinde salt okunur yapın ...

Kankicim her şeye de söyleyecek bir lafın var haa. :D Benim şu ana kadar hiç bir dosya bozulmadı. Sistem içinde bi yere taşırsak görünmüyor mu? O da iyiymiş kanki :D

yunus5055

yunus5055

Üye
Kankicim her şeye de söyleyecek bir lafın var haa. :D Benim şu ana kadar hiç bir dosya bozulmadı. Sistem içinde bi yere taşırsak görünmüyor mu? O da iyiymiş kanki :D

tabikisi :kıskıs:

Üst Alt