Her müslüman gencinin ezberlemesi gereken sureler....

Sponsorlu Bağlantılar

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
Her müslüman gencinin ezberlemesi gereken sureler....
Her müslüman gencinin ezberlemesi gereken 31 süreyi sizin için arşivimden çıkardım boyutu küçültüm sadece 3mb amr formatında... Hafızası küçük teller için ideal....
RAR : b4ttal

BURDAN İNDİRİN :
(Her "link" bir gün ölümü tadacak... )

İÇİNDEKİ SURELER:
1-BELED
2-NEBE
3-TARIK
4-FECR
5-MÜLK
6-ŞEMS
7-LEYL
8-FATİHA
9-YASİN
10-DUHA
11-İNŞİRAK
12-TİN
13-ALAK
14-KADİR
15-BEYYİNE
16-ZİLZAL
17-ADİYAT
18-KAİRA
19-TEKASÜR
20-ASR
21-HÜMEZE
22-FİL
23-KURAYŞ
24-MAUN
25-KEVSER
26-KAFİRUN
27-NASR
28-TEBBET
29-İHLAS
30-FELAK
31-NAS

• Beğen
Tepkiler: caKo66, muhammed4949, Tuba.Erva ve 13 diğerleri

savas_yal

savas_yal

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: ESİR
MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler...

madenci_ek_1422

Üye
kardeş burda bile ırk ayrımı yapıyorsunuz helal olsun niye diğerleri müslüman değilmi ki ?

AHMED...

AHMED...

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MrExpert
besim.farhan

besim.farhan

Üye
art niyet var evet! Biz neden kullanmayalim ki? Neden hitap edilen grup içinde olmayalım? Kimse kusura bakmasın ama ırkçilik yapmışsın arkadaş.. Üstelik kur'an ayetlerini paylaşıyorsun yazık.. Islami anlamamışsin...

yesrip2

yesrip2

Üye
paylaşım için tşkler

yesilmuh

Üye
indiremedim arkadaş bi bakarsan memnun olurum
müslümanlığın neresi ırkçılık teşekkür ederim

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
link yenilenmiştir...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben yorumlardan bir şey anlamadım ama paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
art niyet var evet! Biz neden kullanmayalim ki? Neden hitap edilen grup içinde olmayalım? Kimse kusura bakmasın ama ırkçilik yapmışsın arkadaş.. Üstelik kur'an ayetlerini paylaşıyorsun yazık.. Islami anlamamışsin...

neresınde ırkçılık var arkadaşım müslüman müslümandır ihtıyarı gencı yoktur genc nesılı seçmesı kadar dogal bişey yok

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
"HER MÜSLÜMAN TÜRK GENCİ "YAZDIM DİYE akıllarınca ırkçılık yaptığımı zannettiler bende konuyu düzenledim...
Hayret doğrusu ırkçılıkla ne alakası var bu cümlenin anlayamadım... Neyse sen değiştirmekle iyi yanmışın tartışmaya mahal vermemek gerekir tekrar teşekkürler kardeşim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Türe

Türe

Üye
:kop2: ırkçılıkla ilgili yorumlar gerçekten trajikomik . Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: ydgr4
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
valla bende dün gördüm konuyu bir şey anlamadım nerede ırkçılık yapılmış diye düşünüp duruyordum dedim heralle bir yanlış anlaşılma olmuştur düzeltirler

benim bildiğim ırkçılık gerek kültürel gerek bireysel ayrımlardır kimi arap olur kimi sarışın olur kimi kürt olur kimi laz olur bu tip çeşitli insanlar arası ayrımlar ırkçılığa girer ; ihtiyar ile genç arasında ırkçılık yapıldığını ilk defa duydum :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
valla bende dün gördüm konuyu bir şey anlamadım nerede ırkçılık yapılmış diye düşünüp duruyordum dedim heralle bir yanlış anlaşılma olmuştur düzeltirler

benim bildiğim ırkçılık gerek kültürel gerek bireysel ayrımlardır kimi arap olur kimi sarışın olur kimi kürt olur kimi laz olur bu tip çeşitli insanlar arası ayrımlar ırkçılığa girer ; ihtiyar ile genç arasında ırkçılık yapıldığını ilk defa duydum :)
:oke: Dur bakalım, sırası gelince daha neler duyarız Allah bilir.

ayhanünye

Üye
teşkkürler dostum

Üst Alt