Her Gün 1 kişiye 250 19 kişiye 100 kontor KONTORLOTO oyunu...

Sponsorlu Bağlantılar

sweety_boy_43

Üye
Pardon yanlş yazmışm.haklarnı kullanırsan devretmez.yani bugün bonus 5 oyun hakkn varsa onu kullanırsan,ertesi gün yeniden kullanamassn.

flower_86

Üye
Ben şahsen 4 kez kazandım. Ama hepsini kendime değil. ;)) İnşallah sonunda kötü bişey olmaz.

sweety_boy_43

Üye
sıtenın ısmı olarak degıstırıldı bılgınıze...

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
sıtenın ısmı olarak degıstırıldı bılgınıze...

Sitenin adını neden değiştirdiler acaba merak ettim şimdi :hmmm
Ben dün 8. oldum. Daha kontör kartı numarasını vermek için telefon açmadılar. Beklemedeyim.

flower_86

Üye
Sitenin adını neden değiştirdiler acaba merak ettim şimdi :hmmm
Ben dün 8. oldum. Daha kontör kartı numarasını vermek için telefon açmadılar. Beklemedeyim.

Tatile denk geldin. Daha 3 gün bekleyeceksin. :D Hafta içi ararlar.

C_hakan_C

C_hakan_C

Üye
Ben bir türlü kazanamadım,ne yapiyim şuan şansım yok gibi.....:)
Ayrııca kazananlarıda kutlarım

cool_eagle

Üye
yaaw davet edilinleri arıolarmış ben isimleri salladım inş sorun çıkmaz:D:D

kaan2222

kaan2222

Üye
arkadaşlar bende 19. oldum 100 kontör hattıma yüklendi güvenilir yani bir problem çıkmıyor

flower_86

Üye
yaww millet bu kadar üyeyi nerden buluyo? :S bi fikri ya da düşüncesi olan var mı?

sweety_boy_43

Üye
08.
cebrail vuran / Adana
60
6505
15 dk 27 sn

ınsallah benı gecen olmaz da kazanırım kontörleri.
bi kazanan bidaha kazanabılıyormu

Ayku777

Üye
Merhaba Arkadaşlar Site Hakkında Yorum Yazma Gereği Duydum Bazı Arkadaşlar Şüpheli Sitede Bi Problem Olurmu Zarar Gelirmi Diye Ama Kendim Söylüyorum Bakın Ben Çok Dikkat Ettim Siteden En Ufak Bi Zararı Yoktur Sitenin . Şansı Olan Kontörü Kazanıyor Bazı Arkadaşlar Yalan Falan Kendi Adamları Kazanıyo Diyo Falan Ama Böyle Bişey Kesinlikle Yok . Ben Bile Kazandım Şuana Kadar Kazandığım Kontör Bir Kere 250 Kontör Bide 100 Kontördür . :) Kazandığınız Zaman Site Operatörü Tarafından Aranıyorsunuz Kontör Şifresini Alıyorsunuz Bukadar Basit . Unutmayın Tek Gereken Şans Şans Şans ( Bol Şanslar )

sweety_boy_43

Üye
Ehemss 100kntr şfresni verdler kntrü yükledm ardından gel kazan kampanyasından yararlandığm içn heryne 500 daha geldi.durmak yok oyuna devam

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
yha önceden en az 4 bin puan yapıordum şu 2 haftadır 2 bin puanı geçemiyorum :S ...birde tıkladıktan sonra 1 2 sn geç açılıyor yer mi değiştiryor acaba :D

sweety_boy_43

Üye
Dünde 8.bitirdim ınanmayan bakabilir.
(cebrail vuran)
100kntrü az önce aradilar verdiler sfreyi yükledim.bununla 2.defa kazanmış oldum.ilkindede 100kazanmştm 2hafta önce

myparadisem

Üye
son iki haftada 600 kontor turkcell kazandım

100 kontor da vodafoneden kazandım

çok tşk ederim kontorloto

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Kontör kazanan arkadaşları tebrik ederim :)

carnewam21

carnewam21

Üye
yaa ben bi kere tek kazanabildim başkada kazanamıorum

bi hilesi yada nasıl oynanması gerektigi hakkında bi önerisi olan varmı

baksana arkadaşlar 600 700 kntlerden bahsediyor bense daha 100 knt yanlız kazanabildim:S

sweety_boy_43

Üye
yaa ben bi kere tek kazanabildim başkada kazanamıorum

bi hilesi yada nasıl oynanması gerektigi hakkında bi önerisi olan varmı

baksana arkadaşlar 600 700 kntlerden bahsediyor bense daha 100 knt yanlız kazanabildim:S

yaklasık bu oyunu 1 aydır oynuyorum ve cıkan sayıları not aldım ve sonrakı oyunlarımdada aynı sayıları tıkladım ve aynı sayılar genelde cıkıyor.
cıkan sayıların lıstesı bende mevcut,ancak burda paylasmam dogru olurmu bılmıyorum.
ıyı forumlar

ilo53

ilo53

Üye
ben yenı uye oldum 2 tane ilk kez tıkladım tuttu 1000 puan aldım

ahmeterby

Üye
paylaş numaraları kardesim hepimizin duasını almış olursun güzel yöntem bu :oke:

Üst Alt