hepsiburada

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
hepsiburada
Arkadaslar ablama hepsiburada 7 gun tablet aldk memnun kalmadi yarin 7 gunu oluyor geri vermek istiyor verebilirmi begenmedigi icin yoksa oyle bi hakki yokmu illa bir sorunmu olmasi lazim bilenler ltfn yazsn cunku yarin vermemizl lazim iyi forumlar brde arkadaşlar ben eve teslimat ile almıstım geri iadede kargocuya goturup ürünü geri iade için oraya vericem demi parayıda kargocua vermistim oyle olursa verdigim parayı kargoya gıdıpmı alacagım ltfn biri cvp versin acil

nolan_bros

nolan_bros

Üye
Tabletin ismi 7 günmü kardes

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim 7 gün alalı oldu yarınla beraber 7inci gün olıcak tabletin ismini bilmiyorum pek :D

nolan_bros

nolan_bros

Üye
Kardes urunun kutusunun icinde faturasi olmasi lazim ilk once ara saglikli bir bilgi al eger tel yoksa firma ismi ile internetten ara kaseleri filan vardir muhakkak bana soracak olursan da iade almazlar diye biliyorum cunku nede olsa kullanildi artik cihaz

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Krdesim sitede iade secenegu var neden oldugu nada soruyor ama tabiki 7 gun kisitlama var iade isleminde yardim edicek kimsemi yok yarin son gun beyler ltfn biri yardm etsin

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Para iadesi için banka hesabın olması lazım,banka hesabım yok diyorsan ürünü geri yollarsın sana kod verir site o kodu kargocuya verirsin ve bedavaya geri yollarsın ürün karşı tarafa ulaşınca kontrol ediliyor(eksik yada kırık var mı diye) daha sonra sıkıntı yoksa onay geliyor yolladığın ürün fiyatınca sana imkan sunuyorlar başka bir eşya alman için..

- - - Eklendi - - -

Tabletin Codegen Ultimix 88 sanırım iade etmenin sebebi nedir özelden yazarmısın? Bende almayı düşünüyorum yardım olursan berhudar olurum..

furkey

Üye
eğer vermezlerse tüketici hakları mahkemesine başvurabilirsin. Ama benim bildiğim ayıplı ürünlerde var bi tek o diye biliyorum...

xnes

Üye
Siteden iade formu çıkarıp onunla karsı odemeli olarak gönderebilirsin.

BLACKHAKAN

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardesim ultimjixde sorun yok bu onyo benimkini geri vermicem o urunu dusunmeen al

ka_za

ka_za

Üye
7.gune kadar niye beklediniz acaba. Erken yollasaydin sorunsuz bir şekilde

Üst Alt