Hem Memur Hem Üniversite Öğrencisi Olmak

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Hem Memur Hem Üniversite Öğrencisi Olmak
KPSS 2012 Orta Öğretim'de 86 puanım var. Bu tercih döneminde tercih yapmak istiyorum. Memur olan birisinin eğitimi engellenemez diye birşey varmış. Sakarya Üni.'de halen öğrenciyim. Soracağım şey aynı anda hem memur hem üniversite öğrencisi olunabilir mi?

Sakarya ilinde:

1. Maliye Bakanlığı-Hizmetli
  2. Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü-Hizmetli

Kocaeli ilinde:

1. Kocaeli Üniversitesi-Memur
  2. Maliye Bakanlığı-Hizmetli
  3. Çayırova Belediye Başkanlığı-Zabıta Memuru

Yukarıdakileri tercih edebiliyorum ben. Sizce nasıl olur? Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Zor olacağı muhakkak ama katlanmaya razıyım.

Ve Bakanlıkta Hizmetli ne iş yapar?

messevim

messevim

Üye
bence unv. Oku bitir daha sonra memur sınavlarına geçersin. Sana garanti verebilirim ki eğer memur olursn unv. Okuyamazsın. Derslerde ki basarin yarıya düşer. Hele ki hizmetli olursan. Hizmetli bildiğin amele. Maliyenin wclerndn tut temizliğini yapıyorsun.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ben okurken ayni zamanda memur olan bir arkadas vardi gunduz okulda aksam calisiyordu.
Gerci amiri bir turlu goz yumuyormus iste hafta sonlari felan calisiyordu.
normalde yasak olabilir.

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
bence unv. Oku bitir daha sonra memur sınavlarına geçersin. Sana garanti verebilirim ki eğer memur olursn unv. Okuyamazsın. Derslerde ki basarin yarıya düşer. Hele ki hizmetli olursan. Hizmetli bildiğin amele. Maliyenin wclerndn tut temizliğini yapıyorsun.

Bana da böyle geliyor ve cebim biraz para görürse okulu bırakma ihtimalim de var. Yalnız bi yandan da gitmem gerek. Bi şekilde disipline olup ikisini bi arada götürmem gerek. Ikilemde kalmak çok kötü. Kocaeli üniversitesi memur olursa çok iyi olur gibi geliyor ama geçen yıl 95'le kapatmış. Il afet ve acil durum ne yapar ? Akut mu oluyor ?

- - - Eklendi - - -

ben okurken ayni zamanda memur olan bir arkadas vardi gunduz okulda aksam calisiyordu.
Gerci amiri bir turlu goz yumuyormus iste hafta sonlari felan calisiyordu.
normalde yasak olabilir.

Bana saatleri ayarlamamda sorun olmaz diye düşünüyorum 4. Sınıfta çok dersim yok zaten. Hocalarla da konuşurum. Ve yasak değil bu yasal hak

messevim

messevim

Üye
bak son sınıfsn zaten. Hizmetli hariç diğer yerleri seç. Gelirse gidersin gelmezse de zaten son sınıfsin bir daha kpssye girer lisan kategorisin den şansını denersin

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
bak son sınıfsn zaten. Hizmetli hariç diğer yerleri seç. Gelirse gidersin gelmezse de zaten son sınıfsin bir daha kpssye girer lisan kategorisin den şansını denersin

Bende şu an öyle düşünüyordum. Yazabileceğim birkaç yer daha var sanırım ayrıntılı bakacağım onlara. Hizmetlileri çıkarıyorum listeden.

messevim

messevim

Üye

Bende şu an öyle düşünüyordum. Yazabileceğim birkaç yer daha var sanırım ayrıntılı bakacağım onlara. Hizmetlileri çıkarıyorum listeden.

hakkında hayırlısı inşallah. Bize de dua etmeyi unutmaman dileğiyle..:)

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bizim matematikçi hem okuldaydi hemde Sakarya'da hukuk okuyordu.