HelloOX v2.11 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
HelloOX v2.11 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı by Reis-i Eagles
===> HelloOX v2.11 ile Tüm S60v3, S60v5 ve S^3 Cihazlarını Hackleme Anlatımı <===
by Reis-i Eagles&#8482;

Güncellenen HelloOX v2.11 sürümü ile artık tüm Symbian S60 3rd (FP1, FP2), 5th ve Symbian^3 cihazları rahat bir şekilde hacklenebiliyor. HelloOX v2.11, kendi imzalayıcı yazılımını kullanıyor. Sisteme . ve .cer dosyanızı gösteriyorsunuz, o size otomatikman imzalayıp .sis halini veriyor. Cihazınıza kurup çalıştırıyorsunuz.

A-) Sertifika Alma

Eğer sertifikanız yoksa "buraya" tıklayarak "Yeni Sisteme göre OPDA.Net.CN'den Sertifika Alma Anlatımı"nı uygulayarak kendi sertifikanızı alabilirsiniz.

B-) İmzalama ve Kurulum

1-) Gerekli dosyayı indirmek için tıklayın.
2-) İndirdiğiniz rar içindeki HelloOX v2.11 Signer.exe dosyasını açın.

3-) İlk boşluğa "Open" diyerek .cer dosyanızı gösterin.
4-) İkinci boşluğa "Open" diyerek . dosyanızı gösterin.
5-) Üçüncü boşluğa eğer aldığınız yer size şifre belirttiyse onu girin. Yoksa boş bırakın.
6-) Son boşluğa "Open" diyerek imzalanmış HelloOX v2.10 dosyasını nereye kaydetmesi gerektiğini gösterin. (Tercihen masaüstü.)
7-) Sign deyin ve imzalanmış HelloOX v2.10 dosyanız hazır olsun.
8 -) Uygulamayı Ovi Suite ya da kullandığınız başka yöntemle cihazınıza kurun ve uygulamayı açın. İşlemler kısa sürede halledilecektir. Eğer 2-3dk aynı işlemde takıldıysa iptal edip yeniden başlamanız gerekmektedir. Çok büyük ihtimal bu sefer sorunsuz yüklenecektir.
9-) İşlemler bitince yeni kurulun RomPatcher'ı açın ve InstallServer yamasını aktifleştirin. Artık imzasız uygulamaların hepsini imzalamadan kurabilirsiniz.

İşlemler bittikten sonra uygulamayı da silebilirsiniz.

©2004-2011 Reis-i Eagles&#8482; - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. :) Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

• Beğen
Tepkiler: hassan cingöz, 34tango, rkap ve 7 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
çalıştırıp bittikten sonra RomPatcher'ı açın ve installserver yamasını aktif edin. :oke:

EMİN FB

Üye
Teşekkürler eline sağlık

kayalar3639852

Üye
kardeş bu porgamla hellox i mi imzalıyoruz ben cer ve giriyorum sind diyorum icraat yok daha bi net açıklama yaparmısın

----------Eklendi @ 09:37:27 ---------- Yazıldı @ 09:36:56 ----------

cer ve giriyorum olmuyor

sawyer32

sawyer32

Üye
teşekkürler çalıştı... :ehe
HelloOX 2.10 Signed versiyonunu buldum paylaşacağım birazdan oradan alırsınız

• Beğen
Tepkiler: hukuk549

hukuk549

Üye
kardeş bu .cer i nerden bulcam

uribaju

uribaju

Üye
optadan imzalatma olmasaydı keşke..

• Beğen
Tepkiler: htctytnii ve blue1910
geneluye

geneluye

Üye
RomPatcher 3 yüklü diyor ama yok nerede olabilir Rom Patcher bir de Rom Patcher 3 s60v5 de açılır mı?

----------Eklendi @ 08:41:43 ---------- Yazıldı @ 08:35:31 ----------

Çok teşekkürler telefonu yeniden başlattım açtım programı artık Unsigned ler kuruluyor

1903__ali

Üye
istenilen uygulama erişimine izin verilemedi hatası alıyorum?

symbianware

symbianware

Üye
reis win7'den olsa gerek signer çalışıyor fakat imzalamıyor.. s60v3'te çok yaptım bu işlemi ama olmuyor.. alternatif yöntem olarak E66'da imzalayıp n8'e yükledim sorunsuz çalışıyor teşekkürler reis..

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
v2.11 çıktı:

;)

caglar646

Üye
istenilen uygulama erişimine izin verilemedi diye bişey çıkyo

kozgit

Üye
kardeş ben imzalayıp kurdum ama moving instalserver kisminda duruyo bi türlü olmuyo hafıza kartına kurdum telefonu da kapatıp açtım ama olmadı benim yazılım pr 1.2 acaba bu yüzden mi olmuyo?

asilasil

Üye
reis kardaş cevap vercen mi arkadaşlar uygulama erişimi diyo izin diyo :)

----------Eklendi @ 18:13:12 ---------- Yazıldı @ 18:02:13 ----------

arkadaşlar durumu çözdüm kesinlikle yanlış sertifika anahtarından kaynaklanıyo opda'dan anahtar ve sertifika alınız :)

mesutho

Üye
reis win7'den olsa gerek signer çalışıyor fakat imzalamıyor.. s60v3'te çok yaptım bu işlemi ama olmuyor.. alternatif yöntem olarak E66'da imzalayıp n8'e yükledim sorunsuz çalışıyor teşekkürler reis..

Valla bu programı henüz denemedim ama geçen sene Win 7 de başka bir programı denemiştim, sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı seçmeyince imzalamıyordu, bu da sanırım öyle çözülebilir.

dekor67

dekor67

Üye
arkadaşlar ya bende de instalserver exe takılıyo ya kafayı yiycem tel nokia c7 pr 1.2 yazılımı

htctytnii

htctytnii

Üye
sertifika alamiyoruz. sertifika alamadiğimiz için hacklemek istiyorum zaten. sertifika istemeyen bir sertifika hackleme programı vs yok mu?

faruk211

Üye
e71 için oluyormu

Üst Alt