HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ Ekonomik İnternet paketini 1 ay ücretsiz denemek ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

aquSTine^

aquSTine^

Üye
Ohooooo bu taaa ne zamandan beridir

vasel

Üye
eyvallah

maxitr

maxitr

Üye
paylasımınız için tesekkurler de herhalde bu aralar bazı sorunlar yasanıyor bu konuda((())))))

haciorhan

haciorhan

Üye
Bir ara bu kampanyayı duyduğumda, kafadan 8 tane rakam yazdım 5010 gönderdim. Baktım bir mesaj geldi. Tebrikler 100 mb internet paketiniz hattınıza yüklenmiştir, dedi ve inanamadım arkadaşımda aynen öyle yaptı onada 100 mb geldi. Tabi bunu 1,5 ay önce yapmıştık. Şimdi yapınca türkcell yemiyor.

usta52

usta52

Üye
hiçde gereksiz değil.gayet güzel bi bilgi sunumu.tşkkrler

GrabellA

GrabellA

Üye
eskiden çok kolay sallayarak tutuyodu şimdi hiç olmuo tam 5 kez paket tutturmuşutm 4 hatta inş gene tuttururum :D:D:D

owafemi

owafemi

Üye
Evet

--------------- Ekleme ---------------

ben de salladım tutturdum başı 100 küsüratlı ile başlayın 8 basamaklı .20. denemede buldum ama sonuçta buldum:D

By_CiNaYeT

By_CiNaYeT

Üye
benm ki bitti 1 ayın dolmasın ıbkelıom yenisini alcam

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşlar yaptığınız yanlış bir şey.. Başkasının alacağı internet paketini alıyorsunuz ve ayıp günah..

okuzucu

Üye
Evet benim daha sonra kullanmak üzzere sakladığım bir 100 mb internet şifrem vardı, denedim denedim kabul etmedi, bende süresi falan bitti zannediyorum, demekki başka bir uyanık benim paketi kullanmış...

--------------- Ekleme ---------------

ilk 3 ay 4 liraya veriyor turkcell 100 mb interneti. ben 3 ay kullandım iptal ettim. şimdi elinde böyle şifresi olupta kullanmayan varsa enfazla 4 lira karşılığında alabilirim veya 4 lira karşılığı kontör vs. ile. Osman Kuzucu bana internet üzerinden ulaşabilirsiniz, buraya pek sık girmiyorum. face. den, goog. falan ismim ile bulabilirsiniz. örn: osmankuzucu kayseri

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bu konu hep gözüme takılıyor%85 ye yakın bu şifre olayını bildiği halde yaz boyu üstte kalması gerçekten tuafıma gidiyor

haydutonur58

Üye
bn@ $ifresini werebilir msniz

mmt909

Üye
kardesim benim telefon 2.el ozaman ne yapacam baa ne ben bedava int istiyorum

kajmerX

Üye
turkcell içinmi bu sdece xD

Paranoya

Paranoya

Üye
Oooo kaç senelik bilgi bu be ne diye kalabalık yapıyosunuz .

dos_santos_287

Üye
evet isterim tabi :D

Üst Alt