Hediye dk (lütfen bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

Brkcn5800

Brkcn5800

Üye
    Konu Sahibi
Hediye dk (lütfen bakın)
Ben vodafoneye numaramı taşıdım tabi bununla birlikte 600 dk hediye verdiler her ay için 100 dk bn birinci ay 100 dk yetmdi bitirdim (her ay 20 tl yüklemem gerekiyor ve bunun ne zaman yükleyeceğimi bilmiyorum nası öğrenirim ???)) :bilmm

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
*123 kare17 kare yap hediye dakikaların ne kadar ne zamana kadar görürsün birde avantajının devam etmesi için tl yükle diye mesaj gelene kadar bekle önceden yükleme yapma mesaj gelsin 20 tl yükle ardından hemen 100 dakika hediyeni gönderiyorlar..

Brkcn5800

Brkcn5800

Üye
    Konu Sahibi
*123 kare17 bunu yapıyorum fakat hediye dk larım bitti bu aylık hediye dk kalmadı onun icin yazmıyo yine senin dediğin gibi mesajı beklerim

krall82

Üye
Mesaj geliyor mesela bana bugün geldi 23.09.2010 tarihine kadar lira yükleyin diye
geçen ayda geldi 25 mi 26 mı neydi yükleme yaptım yine 100 dk geldi yani o gün illa yüklemen gerekmiyor
7501 bakiye öğrenme hattınıda arayarak bunu öğrene bilirsin mesela hattınızın kapanmaması için 60 gün sonra lira yükleyin derse 30 gün olmuştur bu şekilde hesaplayabilirsin
hediye dk bitince konuşmayı kesip msj atıyor dk nız bitmiştir artık bakiyenizden konuşacaksınız diye buda + sı

Brkcn5800

Brkcn5800

Üye
    Konu Sahibi
7505'i Arıyorum konuşma kesiliyor fakat mesaj gelmiyor

--------------- Ekleme ---------------

Pardon 7501 i

--------------- Ekleme ---------------

Yinede size teşşekürler müşteri hizmetlerine mail atmıştım cevap geldi ve öğrendim sizin cevaplarınız içinde teşekkürler !

messi_15

messi_15

Üye
*123#17#

anil_sz

anil_sz

Üye
kontör yüklemesini vodafone bayilerinden yaparsan ordan bakabilirler son yükleme tarihini...

Üst Alt