Hd uyumlu uydu alıcısı?

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hd uyumlu uydu alıcısı?
Arkadaşlar hd uyumlu receiver almak istiyorum, digiturk'ün verdiği çok pahalı 700 lira diyorlar. Önerebileceğiniz hd yayın alabileceğim uygun fiyatlı alıcı var mıdır?

Turksat üzerinden hd lig tv satın alacağım receiver'dan sonra. Maçları hd seyretmek için. :)

• Beğen
Tepkiler: alipolat103

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aramızda hd'ci yok mu :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
2. El Digitürk Al.. :)

Uydu Alıcısı Gezerken Elime Geçti 350 Lira Dediler..
Yanımda O Kadar Olmadığı İçin Alamadım Normal Uydu Alıcısı Aldım.. :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evde zaten digiturk var turksat üzerinden Lig tv izliyoruz. Digiturk'ün cihazı 650 lira, diğer cihazlar 550 lira civarında. Eğer digiturk plus alırsam mecburen eurotelsat üzerinden yayın alacağım için bir de digiturk paket parası binecek. Ama ben şuanda 33 lira ödüyorum Lig tv'ye ve hd uyumlu alıcıyı kendim alırsam toplam 42 liraya hd Lig Tv izleyeceim.

Digiturk alırsam eğer paketti vs minimum maliyet aylık 68 lira dediler.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
HD Uyumlu Alıcı 2. El Çok Var Piyasada Ucuza Kapatırsın..
Özellikle İstanbul'da Çok Ucuz Oluyor..

uroban

Üye
arkadaşlar bende sıfır ayarında hd uydu alıcısı var... çok çok az kullanılmış.. 300 den veririm...

hades.83

Üye
en son kaçtan bırakırsın birde bu hd lerde türksat tan da yayın alabiliyormuyuz yoksa sadece eutelsatmı kanal sıralamasını istediğimiz gibi yapabiliyormuyuz

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
next 2000 hd var ikinci el bulamassın fiyatı 600 tl felan ama ömürlük kullanırsın ucuz bir şey istiyorsan hremco yeni bir hd uyumlu uydu alıcı çıkarmış fiyatı 300 tl bir bak buna istersen bu fiyata başka bulamassın

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
peki dsmartın hd uydu alıcılarının 2.eli varmı

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
arkadaşlar elektronikte ikinci el tavsiye etmem d-smart bulursun hd uydu alıcısı bu son paket olaylarından sonra herkez satmaya Başladı

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
arkadaşlar elektronikte ikinci el tavsiye etmem d-smart bulursun hd uydu alıcısı bu son paket olaylarından sonra herkez satmaya Başladı
son paket derken benim uydularla ilgi pek bilgim yokta biraz açıklarmısın:)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
d-smart ilk çıktığında diğitürkte ücretli olan kanallar bedavaydı discovery channel movie smart bayagı elit kanal vardı sadece loca kanalları paralı idi onlarda vizyon filmlerini yayınlıyordu sonradan allem ettiler kullem ettiler bütün kanalları paralıy çevirdiler sadece tematik ve şifresiz yayınladıkları kanallar kaldı yani normal uyduda yayın yapan kanallar açık bu yüzden tavsiye etmiyorum digitürk bence daha iyi yad normal uydu ama uefa ve şampiyonlar ligini illada izlemek istiyorum diyorsan d-smart alıcaksın ve pakete üye olucaksın yıllık 200 tl olması lazım tam emin değlim

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
e peki bu hd yayın nsl oluyor,discovery channel artık paralımı ben sırf belgesl ve o yayınlar için alcaktım
burda çok saol verdigin bilgiler için

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Basitçe tanımlayacak olursak, açılımı “High Definition” yani “Yüksek Tanım” dvd teknolojisinin 4 katı daha net ve iyi görüntü aktarımı tabiki bunu izlemek için birde hd uyumlu televizyonun olması gerekli biraz pahalı bir teknoloji dostum bu arada digitürkün 9,99 luk paket yayınını izleyebilirsin digitürk ün sitesinde incele istersen bir çok seçenek sunulmuş

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici

Basitçe tanımlayacak olursak, açılımı “High Definition” yani “Yüksek Tanım” dvd teknolojisinin 4 katı daha net ve iyi görüntü aktarımı tabiki bunu izlemek için birde hd uyumlu televizyonun olması gerekli biraz pahalı bir teknoloji dostum bu arada digitürkün 9,99 luk paket yayınını izleyebilirsin digitürk ün sitesinde incele istersen bir çok seçenek sunulmuş
hdmı ve hd ile ilgili çok fazla bilgiye sahip beni yanlış anladın:)
mesala kanal d deki bazı dizileri HD kalitesinde izleyebilcekmişiz ya yudu alıcısını aldıgımızda direk izleyebiliyormuyuz. Yoksa paramı ödüyoruz sence hd için d-smart degermi:hmmm

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
türksatta hd yayın yapan kanal yok d-smartta var birde digitürkte var hd yayın daha türkiyede yaygınlaşmadı ama dediğim gibi sadece uydu alıcısı olması yetmiyor hd televizyonda lazım hd uyumlu televizyonun varmı

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Hd var hd de var lcdide ,uyduyu degiştircemde araştırıyorum

elive

elive

Emekli Yönetici
bu bölümde yine tanıtımı var.. seoul hiremco x3 hd turbo cihazını önerebilirim sana.. ve fiyata gelince gerçekten bu cihaz için çok iyi 290 tl bulabilirsin piyasada..

mozanlar

mozanlar

Üye
arkadaşım digi mi,dsmart geçicen.dreambox hd800 öneridir.dünyada açamayacağın kanal yok.üzerinde wıfı var.webden şifreleri çeker.sonra gidiyosun paran varsa bi z5500 alıyosun.plazmanıda, z5500 nüde uyduya bağlıyosun oluyo bitiyo.800 hd orjinali 1000 civarı,klonu 650.hadi hayırlı günler..