Hazır Karttan Faturalı Hatta Geçin 100 Kontör Bedeli ile 8 saat Konuşun!

Sponsorlu Bağlantılar

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hazır Karttan Faturalı Hatta Geçin 100 Kontör Bedeli ile 8 saat Konuşun!
100 kontör fiyatına tam 8 saat!

Hazır Kart'tan faturalıya geçenler ayda KDV dahil 17 YTL’ye konuşuyor

Hazır Karttan faturalı hatta geçenler ayda KDV dahil 17 YTL’ye tüm Turkcellliler ve sabit hatlar ile tam 8 saat yani tam 480 dakika konuşabilirler! Şimdi faturalı hatta geçin hem numaranız aynı kalsın, hem de çok avantajlı fiyata konuşun.

Hazır Kart'tan faturalı hatta geçin ve INDIRIM yazıp 2378'e sms gönderin. Gelen onay mesajını onaylamanızın ardından size gelecek bilgilendirme mesajı doğrultusunda kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen aboneler faydalanabilirler.
Kampanya 31.12.2008 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanyaya başvuran aboneler ayda KDV dahil 17 YTL (KDVve ÖİV dahil 20,6 YTL) ye tüm Turkcell ve sabit hatlar ile 8 saat yani 480 dakika konuşabilirler.
Kampanyaya katılan aboneler 3 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler.
Kampanyadan faydalanan abonelerin tarifeleri Bizbize Hepimiz olacaktır.
Kampanyadan faydalanan aboneler 3 ay sonunda Bizbize Hepimiz tarifesindeki Alo 240 paketi ile avantajlı konuşmaya devam edeceklerdir.
Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak:
Kampanya başvurusu:

Ekleme: Ayrıca faturalı hatlara sunulan 2 gün bedava kampanyasına da katılabilirsiniz.

piri.reis

piri.reis

Üye
bilgi için teşekkürler dostum.

CEMAL berkay

Üye
hazır karttan faturalıya geçtim. kartımda kontörlerimde vardı , acaba onlar şimdiki hattıma dakika olarak yansıtılacakmı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
hazır karttan faturalıya geçtim. kartımda kontörlerimde vardı , acaba onlar şimdiki hattıma dakika olarak yansıtılacakmı

evet hediye olarak geliyor. Bende 60 kontöre 25 dakika her yöne vermişti.

Bu arada bu 21 tl ye 8 saat çok güzel ev ve turkcelli lerle konuşuluyor. Yaklaşık 4 ay oldu geceli konuşmanın hattı hesabı yok. 2008in sonunda sona ermişti gene çıkmış bilgi için sağol.

Üst Alt