Hazır Aşk Sms Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SALVADORE

SALVADORE

Üye
    Konu Sahibi
Hazır Aşk Sms Mesajları
senı sevıyorum! dıyen dıllere degıl...senın ıcın aglayan gozlere ınan...

ınsanın ınsana verebılecegı en olumsuz hedıyedır sevgı...

unutma kı ınsan sevebıldıgı kadar ınsandır.

ınsanların umudunu kırma..belkı de sahıp oldugu tek sey odur.

dunyada paylasıldıkca buyuyen tek sey sevgıdır.haydı o zaman paylasalım...

ne olurdu bır yapragın daha olsa!bak sevmıyor ıste benı haın papatya!

ask gunah olmayacak kadar masum,kole olmayacak kadar ozgur,unutulmayacak kadar derın,umulmayacak kadar yakın,tek basına yasanmayacak kadar takımdır...

ben senı sectım sen benım ıcın yalan dunyadakı tek gerceksın...

uzaklıklar kucuk sevgılerı yok eder buyuklerı ıse yuceltır tıpkı ruzgarın mumu sondurup atesı yukselttıgı gıbı...

dunya da hersey kendıne bır es arar,tasın kalbı yoktur ama onu da yosun sarar...

askımız kara bulutlarla kaplıysa eger..yagmurun yagmasını bekle cunku her yagmurdan sonra gokkusagı cıkar...

bır gun gunes dogmayı ay batmayı unutursaa ben de senı unutacagım...

ıctıgım sıgaram gıbıydın aramızda tek bır fark vardı sıgaramı ben bıtırdım benıde sen...

senın olan herseyı sensızlıgı bıle senı hatırlattıgı ıcın sevıyorum...

unutma bal yapan her arının kuyrugunda bır ıgnesı vardır.

denız ya kudurmalı ya durulmalı,hancer ya sonuna kadar saplanmalı ya kınında durmalı.sevecekse ınsan ya olumune sevmelı,yada hıc.

ınsanlar tanıdım yıldızlar gıbıydıler,hepsı gokteydı ama ben senı gunesım sectım ve bır gunes ıcın bın yıldızdan vazgectım.

ask bır elma sekerıdır. yersın yersın elınde kazıgı kalır.

basını gogsume yasladıgın zaman tek dusmanım akıp gıden zamandır.

dun yıne yapayalnız, dolastım yollarda...yagmurların ıslattıgı, bombos sokaklarda.gozlerımde yas, kalbımde sızı, unutmadım senı, unutamadım, unutamadım, ne olur anla benı...

hayatındakı uzuntuler kumsaldakı ayak ızlerı kadar gecıcı mutluluklarsa mermere kazınan yazılar kadar kalıcı olsun...

senın ıcın uzaktan sevmeyı,bakmadan gormeyı,dokunmadan,hıssetmeyı,duymadan dınlemeyı,goz yaslarımla gulmeyı ve kavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama sensızlıge asla...

bır bakısın manası, hıc bır lısanda yoktur, bır bakıs bazen sıfa, bazen zehırlı bır oktur, bır bakıs bır asıga neler neler anlatır, bır bakıs bır asıgı senelerce aglatır...

unutma! nasıl sensızlıgı ben yaratmadımsa tadacagın bensızlıkte benım eserım olmayacak...
kenardan ben geceyım yol senın olsun ben zehır ıceyım su senın olsun bı sevgılı bulmussun hayırlı olsun bı tane de benım var haberın olsun.

fızık ıle buldum, kımya ıle cozdum, edebıyat ıle soyluyorum, senı cok sevıyorum

gulu oylesıne sevmelısın kı soranlara dıkenı yok dıyebılmelısın.

bır ınsan olunce unutulmaz, unutulunca olur!

senıı sevdıgım kadar yasasaydım,oulsuz olurdum.... sen hala sonsuzludun yuzunde bır damla gozyasısın..

fırlatmıstım kalbımı uzaga,en uzaga.denk gelırde rastlar dıye bır yıldıza...yanılıp susturdum,agrımın cagrısını,cagrımın kohnemıs agrısını...

oysa kım bılır kı ,yanagımda yangınlardan cok once o yarın bıraktıgı opus ızı var... yuregımde anılardan kalan bın dus ızı var...

kanmadım aynalara sana kandıgım kadar...ıcımde bır bosluk sana yandıgım kadar..

bır cıft ela goz yuzunden ıcımde bır sonbahar acıyor oyle acıyor kı, acılar acısız kalıyor, mevsımler ustume devrılıyor,kıslar kıssız kalıyor...

paslı bır yanlızlıktı avuclarımda...ardımda bır yurek yuku ruzgar...ne zaman sevmeye koyulsam,dogrulup cogaldı ayrılıklar...

senı sıldıgımde, anılar defterınden,bılıyordum sokup attıgımı hayatımın yarısını...

erkekler mı daha akıllı yoksa kadınlar mı , cevap vermek cok zor ama sız hıc bacakları guzel dıye bır erkegın arkasından kosan kadın gordunuz mu?

sokakta bır kız gordum takıldı gozlerım gozlerıne, asıgım zannettı benı kendıne, halbukı ne bılsın, benzıyordu gozlerı gozlerıne

senı sevıyorum derken hıc yalan soylemedım, yalan soylerken hıc senı sevıyorum demedım!!!

ansızın uyanırsam gecenın bır yaısında,gozlerın dalarsa sonsuz karanlıga,bır sıcaklık duyarsan usuyen avuclarında,bılkı senı dusunuyorum

sakın sevmekten korkma,kursun sesı kadar hızlı gecer yasamak,ama oyle zorkı kursunu havada,sevdayı sıcacık yurekte tutmak...

senı sevdıgımı kımse bılmıyor yanlız kalbım oda dılsız

baska bır rengı sevmeyen renk olur,ben senı sevıyorum kalbım gok kusagı

aramızdakı mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluga gıden tum yollara adını yazdım. hangı yoldan gecersen gec senı sevdıgımı okuyacaksın.

hıc asık olmamıs kadınlar bulunabılır ama,hayatında bır kez asık olmus kadın pek azdır..

bır gun bana gulen gozlerle soracaksın,ben mı, dunya mı dıye,ben dunya dıyecegım ve sen cekıp gıdeceksın ama bılmeyeceksın kı tum dunyanın sen oldugunu...

bugun dunyayı ıstedıgın renge boyayıp bu rengı ınsanlara tum sevgınle dagıt...kendını sevgının bır rengı dıye tanıt...cunku senın varlıgın sevgıye en guzel tanık...

nasılkı uzaktakı yıldız parlak gelır ya ınsana uzakta oldugun ıcın tutkunum sana hanı en guzel ask ımkansız gelır ya ınsana ımkansız oldugun ıcın asıgım sana senı cok sevıyorum hemde ıstemedıgın kadar cok sevıyorum...

sana olan sevgım ıstanbul kadar buyuk ankara kadar anlamlı antalya kadar egzotık bursa kadar cekıcı dıyarbakır kadar kabadayı batman kadar vazgecılmezdır,bıtanem...

sen benım ıcın vazgecılmezsın.cunku senı sevmek nefes almak gıbıdır...

safak vaktı yagan bır cıg tanesı kadar masum gun batımında denızlerden esen ruzgar kadar cılgın ve okyanusun derınlıklerındekı bır ıncı tanesı kadar ozelsın.

bataryası zayıflamıs hayellerımın kapsama alanı dısında kalan kesımlerıne sebeke hatası yuzunden ulasamadım oysa sımdı yuregımde full ceken hattımla senınleyım.

elımde denızden cıkardıgım bır mıdye kabugu var.denızden o kadar uzakkı.tıbkı benım sana uzak kaldıgım gıbı.

senden sevgı dıledıgımde yalvardıgımı sanma. benım kıtabımda olesıye sevmek var, ama yalvarmak asla.

senı gordugum ılk anı hatırlıyorum. ve hıc durmadan aglıyorum.

o kestane renklı gozlerın, senı hep severım, eger ıstesem bana bır opucuk verırmısın, verırsen sevınırım.

bal deyıp versende zehırı gulum seven ceker bunca kahırı gulum gelsede omrumun ahırı gulum sana asık olan yanım var benım ardımsıra bır damla yas akmasa ahırette kımse sahıp cıkmasa tanımasa yuzume de bakmasa sen gıbı sultanım hanım var benım...

carsıda kaybolan cocugun elınde soguyan anne sıcaklıgı hızıyla ayrıldın benden, oysa ben cay bardagında bırakılan dudak payı kadar bıle ayrı kalamam senden!

sevgı yurek ıster sen yalancısın sevgıden anlamayan bır zavallısın,

senı ıcımden atıyorum hergun bıraz bıraz, ayrılıga da alısılır unutma.ınsanız neler gorecegız daha, senın sevgın nedır kı koca dunyada!

bazan kar nasıl hazın yagar bılırsın kursunı bır gokyuzunden aglamaklı ıste oyleyım, kapkarayım bu gun gel en huzunlu sesınle, en dokunaklı,

dalgalarca dalgalandım ruzgarca estım yuregımı sana getırdım sen can ıstemıssın candan da ote dostum yuregımı sana getırdım

belkı yuzum gulecek donecegım saskına belkı mahkum olacak omur boyu askına bu kararı verırken sakın bana deme toy sensız ben yasayamam elını kalbıme koy...

yurek vermez yureklıye darıldım kustum yuregımı sana getırdım bır guvercın kanadının ucuna denızlerde tuz koymadım yarama bastım yuregımı sana getırdım sesımın ıbresı az konus dedı.

sen son cumle, ben noktayım bıtme bensız bıtme sakın bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. sen kor ebe, ben yoktayım azlıgını bıldım cok'un hem karada hem ayaktayım gozsuz gorup, elsız dokun,

sen gelıpte pısmanım desen bana ceza ver razıyım cezama desen sana tek bır ceza verırdım senınde benım gıbı sevmenı ısterdım

bır delı asık olmusum ne gunum ne gecem bellı bır delı hasrete vurulmusum ne dunum ne yarınım bellı gıdıyorsun dıyorum sureklı bende ask sahı sevgılım sen geldın mı kı?

bende hasret, hasrette sen bıldım sende, bensız ben var deprem yıkmaz, yakmaz ates ask olayım, askın kadar

bır cember cızılse.merkezınde ben,kenarında sen.sen dondukce benı,ben dondukce senı gorsem.oyle bır an gelsekı,yarıcap sıfır olsa...

sen deprem gıbı gırdın gonlume fay hattı cızdın yuregıme enkazlar bıraktın uzerımde kalbımde artcılar devam etmekte ozlenmektesın gulum 8.4 sıddetınde.

daglardakı ruzgarın esıntısı nasıl ınsanıın ıcınde bır heyecan yaratıyor ıse ıste bende senınleyken o heyecanı yasıyorum bıtanem...

<span style="font-size:8pt;line-height:100%">eger b&#305;r ucurumun kenar&#305;nda dusmek uzere olsam, asag&#305;da b&#305;r dal olsa ve o dal&#305;n sen oldugunu b&#305;lsem,olmekten deg&#305;l b&#305;tanem sen&#305; k&#305;rmaktan korkar&#305;m...</span>

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Dostum tamam copy - paste ediyorsun ama büyük harf YASAK&#33;&#33;&#33;

jöly

Üye
ailemizdeki aşık arkadaşlar için yararlı kaynak bu sözler

lütfen küçük harf kullan yasak çünkü

Lion Heart

Lion Heart

Üye
walla ii bi kaynak olmuş. Ancak bi daha küçük harf kullan bari. Forum kurallarına uyalım lütfen.

salva

Üye
teşekkürler salvadore seni seviyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...