Hattımın Kimin Üstüne Oldugunu Öğrenmem Lazım

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında DarkLe0 tarafından paylaşıldı. Okunma: 14854 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hattımın Kimin Üstüne Oldugunu Öğrenmem Lazım

Avea Acık hat ALdım arkadaşlar ama Kimin üstüne oldugunu nasıl öğrenebilirim:hmmm

Yazan: DarkLe0
  2. HATINI BILINMEYEN NUMARALAR SERVISINE KAYIT ETTIR AVEANIN SONRA DA MSJLA NUMARANI 11855 e gonder ogrenirsin:ehe

KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedetir.

sonra numarani altaki gibi yaz
    11855'e SMS gönder

( Örn: 5551234567) yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz

Hattımın Kimin Üstüne Oldugunu Öğrenmem Lazım konusuna benzer içerikler

1. Fiyat öğrenmem Lazım.

ARkadaşLAr 6680, 3250,Panasonic X300, Motorola Mpx220 fiyatLarı hakkında bilGisi oLan Varsa payLaşırsa sevinirim..
  2. Hattim kimin uzerine

Avea hattim aileden birinin uzerine fakat kimn uzerine bilmiorum nasil ogrenebilirim 11855 disinda
  3. avea hattımı üstüme alamıyorum

arkadaşlar 3 yıldır kullandıgım avea hattimi uzerime alamiyorum. cunku hattin asil sahibini hic tanimiyorum. hatti aldigimda zaten acikti. kimin ustune oldugunu da bilmiyorum. ama hatti 3 yildir ben kullaniyorum. yurt disina actirmak istiyorum en...
  4. türkcell hattıma dns ayarı lazım

arkadaşlar bedava internetim var pc göre oyunlar indirmek istiyorum ama dns ayarlarım yok die download siteleri açlmıor yasak dıyor telefonum android 2.2 buna göre ayar nasıl yapa bliriz yardımlarınız için teşekkürler
  5. almanca öğrenme programi lazim

Arkadaslar android tabletimde boş zamnlarimda almanca ogrenmek istiyorum. Google playda bu progrmlar ucretli. Yardimci olabilirmisiniz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 9:31:40