Hattı Kendi Üzerine Alma

Konu, 'BİMcell' kısmında aliosman166 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3317 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hattı Kendi Üzerine Alma

arkadaşlar şuan benim Bimcell hattım babamın adına kayıtlı, ben bu hattı kendi üzerime alamaz mıyım? kendi üzerime almak için ne yapmam gerekiyor?

Yazan: aliosman166
  2. 18 yaşından büyük iseniz hat sahibi ile beraber size en yakın BIM markete giderek hattı kendi üstünüze aldırabilirsiniz. Hazır gitmişken alış veriş yapmayı unutmayin :D

3. iyi o zaman 2013 ü bekliycez :D 24/12/1994 doğumlu olduğum için daha var :)

Hattı Kendi Üzerine Alma konusuna benzer içerikler

1. kendi üzerinize olmayan hatları, devir almanın tam zamanı ( 25 Şubat 2009 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

3 ekim 2006 tarihinden önce aktive edilmiş avea hatlarınızı, kimin adına kayıtlı olursa olsun sadece 3 lira karşılığında üzerinize devir alabilirsiniz. hemde eski hat sahibine hiç gerek kalmadan. sadece simkart seri numarası ve kimlik...
  2. Hattı kendi üstüne alma hakkında ( 31 Ağustos 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaslar 5 yıldır kullandıgım turkcell hattım kendi adıma degil. Hiç tanımadığım birisinin adına kayıtlı. Bu hattı kendi adıma devrettirebilirmiyim eski sahibine gerek kalmadan. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
  3. Hattı Kendi Üstüme Alma ( 13 Ağustos 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar su anda kullanmakta oldugum hat annemin üzerine ve ben bu hattı kendi üzerime almak istiyorum fakat annem şu anda yok bana yardımcı olabilir misiniz tek basıma gitsem kimliğim ile geçebilirmiyim yaşım da 20 18 i geçeli çok oldu bi...
  4. hattı kendi üzerime alabilirmiyim ( 22 Mayıs 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar bana yardım edermisiniz kullandıgım hat ablamın üzerine ve ablamda yanımda degil hattı üzerime nasıl alabilirim lütfen yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 2:26:32