Harika N8 ime Harika Bir Kılıf Arıyorum... Önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
Harika N8 ime Harika Bir Kılıf Arıyorum... Önerileriniz?
selamlar arkadaşlar..

n8 ım ıcın denemedıgım kılıf kalmadı.. delıklı olanlardan tutunda cep gıbı olan kılıfların hepsını kullandım.. ama hiçbirisi istediğim gibi birşey olmadı.. gün içerisinde telefonu yoğun olarak kullanan bir insanm.. ve telefonu daha da büyütmeyecek ve cep şeklide olmayan bir kılıf arıyorumm. önerileriniz veya kullandığınız kılıflar elerdir acaba? şimdiden teşekkürler... iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

Dostnametr

Üye
Valla bildiğimiz N8 için öneride bulunuruz da senin harika n8 dediğin n8i çıkaramadım ondan bişi diyemicem :D

• Beğen
Tepkiler: A.S.P.A.V.A., Quaresma53 ve SuaT6027
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper, esatgelmedi ve Esendağlı
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yok mu güzel bir tavsiyeniz???

esatgelmedi

Üye
kaba olmasından rahatsız olmazsan kapaklı deri kılıfları tavsiye ederim. çizilmez diyorlar ama 1 senenin sonunda benim ekranımda da kılcal iki çiziğim var maalesef. kapaklı kılıfa rağmen nasıl ve nerede oldu hala çözemedim. ama durum bu.:ağlarım:
ayrıca harika n8 kısmına tamamen katılıyorum. kim ne derse desin özellikle de belle den sonra bir içim su oldu telefon.:alkis

• Beğen
Tepkiler: SuaT6027
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
İşte aradığım şey kaba olmaması zaten.. yoksa şuan elimde 3 çeşit kılıf var ama memnun değilim:( kimisi kaba atıyor kimisi ise kullanımı zorlaştırıyor.. ben hem kibar hemde kullanışlı birşey arıyorum.. bu arada arkadaşım ekranına üzüldüm ama keşke koruyucu film taksaydın...

esatgelmedi

Üye
film vardı çizilmez ekran diye ben söktüm keşke bıraksaydım. ama videolarda adamlar anahtarla falan çiziyordu. bende bu ekrana film hakaret olur dedim söktüm. kılıfsız halde Anıtkabirin taş zeminine düştü banamısın demedi. sonra cebimde kılıftayken çizildi hala anlayamıyorum. bu saatten sonra önemi yok ha bir ha bin çizik artık film takmam.

• Beğen
SilentOne

SilentOne

Üye
bence kapaklı kılıf kullan bn c6-01 da kullanıyom beyaz renk süper bişi

• Beğen
Quaresma53

Quaresma53

Üye
kapaklı deri kılıftan memnunmusunuz arkadaşlar bende ondan almayı düşünyorum C7me şık duruyo sanki ne dersiniz ? arkadaşım bencede kapaklı n8 de de güzell olabilir...

• Beğen
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
ya onu sevmiyorum ama yaa.. konuşurken falan itici görünüyor.. artı telefon elinden hiç düşmeyen birisiyim o yüzden zorlar :D

Quaresma53

Quaresma53

Üye
ya onu sevmiyorum ama yaa.. konuşurken falan itici görünüyor.. artı telefon elinden hiç düşmeyen birisiyim o yüzden zorlar :D

sanırım en çok koruyon yinede o olur dostum =) bende çok uğraşırım telfonla :D

• Beğen
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
bir tek o eksik onu da aldıracaksınız bana yaa.. keşke böyle market poşeti kalınlığında ama koruyucu telefonu komple saran şeffaf bir kılıf olsa :D :D ne güzel olurdu ama değil mi :D

• Beğen
Tepkiler: Quaresma53
SilentOne

SilentOne

Üye
ole bulursanız bnde alıcam

• Beğen
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
bulursam haberdar ederim :D

eremer

Üye
bir tek o eksik onu da aldıracaksınız bana yaa.. keşke böyle market poşeti kalınlığında ama koruyucu telefonu komple saran şeffaf bir kılıf olsa :D :D ne güzel olurdu ama değil mi :D

Bunu denediniz mi? Komple sarıyo telefonu, kendi tasarımınızı da yapabiliyosunuz.

• Beğen
Tepkiler: Quaresma53

necoloks

Üye
ya ben adanada tesadüfen seyyar bi yerde buldum slikon seklinde siyah ama muhtesem bişe tamamen koruyo ve telefonu elinize aldıgınızda bırakasınız gelmiyo hemde 5tl ye almıstım.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
ya ben adanada tesadüfen seyyar bi yerde buldum slikon seklinde siyah ama muhtesem bişe tamamen koruyo ve telefonu elinize aldıgınızda bırakasınız gelmiyo hemde 5tl ye almıstım.
bır resım yukleme sansınız var mı acaba kılıfı bır gorsek en azından?

----------Eklendi @ 23:06:14 ---------- Yazıldı @ 23:02:51 ----------

Bunu denediniz mi? Komple sarıyo telefonu, kendi tasarımınızı da yapabiliyosunuz.
ama arkadasım burada sadece ekran koruyucusu var n8 ıcın kılıf yok zannedersem??

Quaresma53

Quaresma53

Üye

usta aynen zagg war internetten sipariş bitek sanrsam =)

----------Eklendi @ 23:59:08 ---------- Yazıldı @ 23:56:06 ----------

deneyemedk malesf bu süper bişey ama nasıl alcaz onu bilmiyorm :S

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
abı ben mı goremıyoum yoksa buradakı sadece ekran koruyucu mu? nerde kılıf ya?? ? allah allah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt