Happy chick 1.2.2 artık emülatör ve oyunlarını aramaya son

Sponsorlu Bağlantılar

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Psp emülatörü hata veriyordu ama guncelleme geldi suan çalışıyor

yuffi

Üye
offline oynanabiliyor mu tablet var bende uyumlu olur mu galaxy note 10.1 edition

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Evet olur offline oynuyorsun zaten internete gerek duymuyor.oyunlari bir kere indiriyorsun.ondan sonra offline oynayabilirsin

• Beğen
Tepkiler: halfglaze
duhust1

duhust1

Üye
Ya bende Dovus Oyunlari oynarken oyun direk donuyor anlamadim gitti ya :(

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Hangi emülatör oyunlari

• Beğen
Tepkiler: duhust1
bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Arcade oyunlarinindan 40 tane yüklü bende hicbirinde kasma veya hata yok.psp emulatorune güncelleme geldi.suan bende gayet normal calisiyor psp.ama acamadigi büyük oyunları ppsspp emulatörünü yukleyip o sorunu halledebilirsiniz.

• Beğen
duhust1

duhust1

Üye
ARCADE bende bu oyun donuyor MARVEL SUPER HEROES VS STREET FIGHTER. Bide bana bi psp emulatoru tavsiye edermisin oyniyacagim oyun icin

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
ARCADE bende bu oyun donuyor MARVEL SUPER HEROES VS STREET FIGHTER. Bide bana bi psp emulatoru tavsiye edermisin oyniyacagim oyun icin
Psp emülatörü olarak ppsspp öneririm gayet iyi bir emülatör o arcede oyununu yukleyip bakayim bendede sorun varmi

• Beğen
duhust1

duhust1

Üye
Tamam pek fazla o oyun sorun olmaz ama 720 mb civari psp oyunu yukledim o calismiyor ya ona yandim ins ppsspp emulatoruyle calisir :)

• Beğen
Tepkiler: bayramq
bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Ppsspp emülatörü calistirir bendeki 1.2 gb oyunlari acip oynatiyor

duhust1

duhust1

Üye
Benim anlamadigim oyun 728 mb yuklenmis gosteriyor ama normalde 528 mb anlamadim .s

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt