Hangı telefonu tercih edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
    Konu Sahibi
Hangı telefonu tercih edersiniz?
Merhaba arkadaşlar... üç telefon arasında kaldım... Hangisini almam konusunda yardımcı olurmusunuz ?

1 -) HTC sensation

2 -) Galaxy S

3 -) Optimus Black ...

Ben genelde oyun oynama amaçlı istiyorum ama tasarımı da güzel olsun şarjıda uzun gitsin... sizce hangisi ?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
htc sensation şarz dışında harika bi telefon. :)
alabiliyorsan onu al :oke:

fireman87

fireman87

Üye
2 telefon demişsin listede 3 telefon var.. Sensation daha üst sengment fiyat olarak onu çıkararak yorum yapıyorum..
Galaxy SL'in başlıca sorunları olduğu için tavsiye etmem. Optimus black alabilirsin o fiyata bulabiliceğin en iyi telefonlardan biri.

zeusahmet

zeusahmet

Üye
galaxy s 2 al bence zorla biraz bütçeyi

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşım öncelikle Oyun amaçlı kullanıcaksan telefonu sana direkt olarak optimus black derim, android 2.2 işletim sistemine sahip ve ekran kalitesiyle kendisinden söz ettiren bir smartphone, ayrıca bir tek kendisinde bulunan nova display özelliğiylede en iyi smartphone adayı, bazı arkadaşlar sar değeri yüksek desede ideal bir sar değerine sahip

Şarj konusuna gelincede oyun oynamana bağlı eğer benim gibi oyun vede uygulama hastası isen.. şarj olarak fazla uzun ömür bekleme...
ama ciddi anlamda tasarımı felan hoş bir telefon fiyatıda uygun.. sana tavsiye edebilirim...

nonamex

Üye
HTC Sensation

aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
    Konu Sahibi
optimus Blacki teknosada inceledim güzel telefon gerçekten fiyatıda uygun ama htc sensation daha güzel sanki ? ama forumda herkes optimus black demiş .. başka fikri olan varmı ?

nonamex

Üye
optimus Blacki teknosada inceledim güzel telefon gerçekten fiyatıda uygun ama htc sensation daha güzel sanki ? ama forumda herkes optimus black demiş .. başka fikri olan varmı ?

HTC Sensation alın, çift çekirdekli bayağı güçlü bir telefon. Optimus Black'ten daha üstün.

technoshark

technoshark

Üye
evet arkadaşım çoğu telefonlarla karşılaştırma yapıldığında optimus black gerçekten fiyat bakımından uygun...

Htc güzel fakat ekran kalitesi bakımından bana göre black daha hoş. bence sen optimus black al.. en güzeli..

hem oyun oynama amaçlı, ayrıca uygulamalarıda rahatlıkla kullanabilirsin,
ben asphalt 6 oynuyorum sorunsuz.. benim tavsiyem hala black olur sana bu konuda.. iyi günler

fireman87

fireman87

Üye

Arada fiyat farkı var.. Para problem değilse sensation al.

buket2

buket2

Üye
nova display özelliği, şarjının daha tasarruflu olması, tasarımı ve fiyatı olarak optimus black, ekran büyüklüğü olarak htc sensation'u tercih ederdim

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sensation daha güçlü bi telefon. Alabiliyorsan öncelikli tercihin olsun. :oke:

aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
    Konu Sahibi
kararsız kaldım ya sonuçta bir kere alınacak ve uzun bir sure kullanılacak

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Yazdığın telefonların hepsi zaten aynı oyunları çalıştırıyor fark etmicek yani madem oyun istiyorsun. Bundan da alabilirsin kendine özel oyunları var:

technoshark

technoshark

Üye

Dostum haklısın sonuçta bir kez alınıyor. ve bence smartphone almak istiyorsan kesin tercih sebebin olmalı, hem uzaktan yardım seçeneği ile destek veriyorlar bir durum karşısında...

Fiyat uygun, kaliteli, ekran parlaklığıyla oyun yada uygulama konusunda senin işini görür rahatlıkla benden sana tavsiye

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
o zaman sensation al. Şu an en iyilerden olduğu için bi kaç sene idare eder.:oke:hem çift çekirdekliler için oyunlar çıkacak :oke:

aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
    Konu Sahibi
Dostum haklısın sonuçta bir kez alınıyor. ve bence smartphone almak istiyorsan kesin tercih sebebin olmalı, hem uzaktan yardım seçeneği ile destek veriyorlar bir durum karşısında...

Fiyat uygun, kaliteli, ekran parlaklığıyla oyun yada uygulama konusunda senin işini görür rahatlıkla benden sana tavsiye

teşekür ederim bilgilerin için gerçekten bu ozelliklere gore fiattı cok uygun almaya karar verdim..

technoshark

technoshark

Üye
Bence senin için ideal bir smartphone.. emin ol pişman olmuyacaksın :good:

technoshark

technoshark

Üye
/|MaXiCeP|
/▌
/ \

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt