Hangi Tarife?

Konu, 'Avea Genel Bilgiler / Haberler' kısmında emrcan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3427 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hangi Tarife?

Arkadaşlar kız arkadaşımla konuşuyoruz daha çok ama hangi tarife uygun bir türlü çözemedim.Genç avea tarifesimi daha uygun yoksa katkat kontör tarifesimi?Siz hangisini kullanmamı önerirsiniz?

Yazan: emrcan
  2. cep avea bence bende kız arkadasımla avea uzeri kulanıyorum simdi ogrencimisin deilmisin onu tam bilmiyorum degilsen daha iyi onerim olacak
    ogrencinin faydası 1500 yukle 180 dk verecek ondan sora bu bitince 50 ye 240 dk al oda bitince 50 ye 240 daha al :D geriye kaldı elle onlada ister dk al istersen 10dk si 2kontore konus xD

3. öğrenciyim evet dediğiniz şekli anlıyamadım yanlız.5bin sms paketi kullanıyorum bunun yanında etke görüşmek istiyorum açıkcası sesli.10 dksı 2 kontor tarifesi hem çok iyi hem çok kötü.Kısa görüşmem gerektiğindede direk 2 kontor gidiyor 10 dk görüştüğümdede direk 2 köntor gidiyor.Ne yapıcağımı şaşırdım.

Hangi Tarife? konusuna benzer içerikler

1. Hangi tarife avantajli sizce ( 3 Mart 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaslar simdi vodafon hatti sadece yurt disi yani dakikasi bir kontur yurt disindaki vodafonlularla oyuzden kullaniyoruz bununla birlikte hangi tarife avantajli bedava kontur yukledikce gelen tarife falan hangisi sizce her seferinde 150...
  2. hangi tarife?? ( 21 Temmuz 2010 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar sizce hangi tarifee geçmeliyim?? karar veremedim bi türlü :)
  3. NokiaN8'inizi tek kelimeyle tarif edin desem hangi kelimeyle tarif edersiniz? ( 10 Mayıs 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

NokiaN8'cilere soruyorum telefonunuzu tek kelime hakkına sahip olmanız şartıyla nasıl tarif edersiniz? İlk örneği ben veriyorum.Onunla olağan üstü kaliteli fotolar çekebildiğim için, ona flashdisk,mouse,klavye bağlayabildiğim için, onu hdmi ile...
  4. Hangi tarifa kampanya yardım lütfen ( 30 Haziran 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

selam ben başka bi operatörden turkcelle geçiyorum. benim mininum aylık 250dk 100sms olursada 100mb kullanmam lazım. acaba turkcellin hangi tarifesine geçsem faturalımı kontorlumu? bi yadım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 5:38:59