Halo kullanan var mı?

Konu, 'Android Genel' kısmında tapatalk tarafından paylaşıldı. Okunma: 1582 | Cevaplanma: 7

1. Halo kullanan var mı?

[video=youtube;9vlrgCteDac]http://www.youtube.com/watch?v=9vlrgCteDac[/video]

ben çok beğendim adamlar yapmış

Yazan: tapatalk
  2. kullandim ama bi bildirimin ustune baska bildirim gelince eskisini bi daha goremiyosun ordan. ama gelistirirler. muzikcalar cok guzel duruyo. ayar menusu yapilsa guzel olur mesaj geldiginde mesaj onizlemesinin gorunmesini istemiyorum ben

3. Gerçekten güzelmiş.Facebook Messenger ilham kaynağı olmuş.

4. Paranoid Android ekibinin destek verdigi her telefonda kullanilabilir

TheMadness bunu beğendi.
  5. Ben kullanıyorum iki gündür :)

6. Hakkaten guzelmis

7. Ben de kullandım ama sonra klasik görünüme geri döndüm

8. güzelmiş

Halo kullanan var mı? konusuna benzer içerikler

1. Amd kullanan var mı? ( 20 Eylül 2005 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar içinizde Amd işlemcili notebook kullanan var mı?Kullananlar performansını yazarlarsa sevinirim.Sonama mı Amd turion mu?
  2. Listerine kullanan var mı? ( 19 Ekim 2011 | Sağlık Köşesi )

Arkadaşla bu gargara nasıl bişi? Ağız kokusunu gün boyunca gideriyor mu tadı acı mı bir de bunun sadece naneli olanı varmış mavi birşey. Nasıl bu gargara bir şey cevaplanızı bekliyorum
  3. hala kullanan var mı? ( 1 Ağustos 2012 | Samsung )

benim 2.telefonum samsung d600 resmen bu telefona aşığım hiç vazgeçemiyorum benim gibi hala samsung d600 kullanan var mı? :))
  4. QNeptunea kullanan var mı? ( 30 Mart 2013 | MeeGo )

:hmmm
  5. Ultrabook kullanan var mı? ( 6 Haziran 2013 | Notebook - Netbook )

Kardeşim dizüstü bilgisayarıma el koyduğu için kendime yeni bir cihaz almak durumundayım da acaba ultrabook mu alsam ki? Kullanan var mı? Görüşleriniz nelerdir, kullanıyor iseniz.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 6:48:17