hafıza kartındaki mesajları okuma yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartındaki mesajları okuma yardım !!!
öncelikle selamlar arkadaşlar babamın 6600 telefonu bozuldu.hafıza kartındada önemli mesajları varmış.bu mesajları telefon olmadan laptopun hafıza kartı girişine takarak herhangi bir programla okuma yada bilgisayara aktarma şansımız varmı iyi çalışmalar!!!

yunus5055

yunus5055

Üye
En basit yöntem Başka bi s60 v2 tel kullan .. Çok kolay okursun mesajları ... Pc ye mesajları atarsın ama okumaz yani tam bilmiyorum yinede ... Hex görüntüleyicıden açarakta okursun ama mesajlar birazcık eksik görünüyor öyle ... Mesajların dosyaları system/mail klasörunun içinde ... Dosya uzantıları yoktur ... Sadece isimleri ... 0a6u32i bunun gibi şeyler olur genelde ... Gizli dosyaları göster yaparsan bulursun dediğim yeri ....

awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
En basit yöntem Başka bi s60 v2 tel kullan .. Çok kolay okursun mesajları ... Pc ye mesajları atarsın ama okumaz yani tam bilmiyorum yinede ... Hex görüntüleyicıden açarakta okursun ama mesajlar birazcık eksik görünüyor öyle ... Mesajların dosyaları system/mail klasörunun içinde ... Dosya uzantıları yoktur ... Sadece isimleri ... 0a6u32i bunun gibi şeyler olur genelde ... Gizli dosyaları göster yaparsan bulursun dediğim yeri ....

başka bir telefonla okumak mantıklı.ben çıkmaz diye düşünmüştüm .teşekkürler

yunus5055

yunus5055

Üye
Birşey değil .. Yardım edebildiğime sevindim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt