Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında LordMaGic tarafından paylaşıldı. Okunma: 524332 | Cevaplanma: 201

1. carisma58 in dediği dogru lock yazan yeri yukarı kaldırın çalışıyor hafıza kartı olanlar...
  2. Benim denemediğim şey kalmadı bilgisayardan kartı biçimlendiremiyorum onada korumalı diyor şimdi yedekledim bilgilerimi kartı telefondan biçimlendiriyorum sonra lock tuşunu oynayarak tekrar deneyeceğim yine olmazsa kıracam bu kartı.Aldığım yere gittim adam şerefsizlik yaptı almadı kartı 2 defa değiştirdi adam ama sattığı kartların düzinesi bozuk demekkii:S:S:S

--------------- Ekleme ---------------

Oh be allaha şükür çözdüm arkadaşlar 1ayydır uğraşıyordum şansa oldu bu defa:))
  3. biraz önce bende de o sorun vardı arkadaşlarr ama hallettim. nasılmı;
    1-hafıza kartının(büyük 6600 lar için olan kart) yan tarafında küçük aç kapa düğrmesi var onu açın.
    2-kartı biçimlendirin.
    bukadar
  4. arkadaşlar ben bluetoothla aldığım dosyaları bilgisayara atamıyorum ama diğer dosyaları atabiliyorum yardım edin
  5. Ark. Bende 1gb hafıza kartı var bilgisayardan kart okuyucu ile biçimlendir diyorum disk yazmaya karşı korumalı dio ona göre bi telefonumda yok bilgisayardan nasıl biöçimlendire bilirim acil yardım edin.. :(
  6. bu sorunda bende muzdaribim hafıza kartını aldığım yere gittim ve orda hafıza kartını bilgisayara taktıklarnda hiç bir sorun yapmadan biçimlendirildi,içine belge atılabildi, belgeler silinebildi. acaba bilgisayara girmiş bir virüsten veya hafza kartını okuması için yüklememiz gereken bir programın yokluğundan mı kaynaklanıyor? bu konu hakkında bilgisi olan biri bana yardımcı olursa gerçekten çok sewinirim.
  7. Bazı Flash disklerde anahtar kendi içinde olur..
    Yani Kartı Taktığınız Zaman Yuvaya Tam Oturtmayın Az geride Kalsın.
    Eğer Tam Oturtursanın Yazma Korumalı Olacaktır...
  8. off yapamadım
  9. valla bilgisayarın arkadaki usb ye takınca hata vermio
  10. arkadaslar bu sorun yeni çikmis bir virüs kaynaklı. ismini hatırlamıyorum ama özel bir program ile siliniyor sadece...
  11. saol kardeşşşşşşş
  12. ilk önce kart okuyucunuzla biraz oynuyacaksınız kart okuyan bölümün üst kızmında esnek bir metal var onu temas etcek şekilde ayarlayın haddi kolay gelsin
  13. telefon tamirciligi yaptıgım dönemlerde daha dogrusu cırak olarak calıstıgım günlerde ustam kart reader i acıyordu daha sonra lehim makinası ile bord üzerindeki dişleri kaldırıp sonra tekrar lehimliyordu ve sorun düzeliyordu.
  14. okuyucuya takmadan önce micro sd adapter a takıyorsun ya hafıza kartını işte o micro sd adapter da lock var onun açık olması gerekiyor yoksa böyle mesaj alırsın ben aynısını yaptım benim hafıza kartım düzeldi............
  15. kartın iyi yerleştiğinden emin ol :oke:
  16. yapmanız gereken hafıza kartınızın şifresini kaldırmak
  17. hocam benım n73 war hafıza kartı orjınalden hedıyelı kutusuyla bırlıkte geldı hafıza kartına card reader ıle sarkı atmak ıstıyorum dosyalara gırıyorum kopyalıyorum ama ben hafıza kartına şarkı atamıyorum ama kablosuyla atabılıyorum sarkıları bana yardımcı olabılırmısın.dıyecek olursanız kabloyla gonder yıne ne yazıkkı kablo kayıp :)
  18. arkadaslar yoldaslar ben çözümü buldum sadece micronun yanında beyaz bir dügme var onu yukarı kaldırın her sey hallolur by by tsk
  19. arkadaşlar internet cafeler genelde hafıza kartı veya flash diske veri atma olayını ücret karşılığında yaptıkları için bu engeli koyarlar ben bi yöntem buldum deniyim olursa paylaşırım yada bizim bi abi var internetçi on sorayım
  20. arkadaşlar sorunu çözmek için hiç program gerekmez
    1.çözüm: disk yazmaya karşı korumalı diyorsa hafıza kartını taktıgınız büyütüyü kapatmışınızdır büyütücünün yanında ufak bi dügme var onu açın ve tkr deneyin olacaktır.
    2.çözüm:eger hafıza kartını açmıyorsa telefondan ona şifre koymusunuzdur bunun için tlfndan hafıza kartı yeine gelip seçenekler diyip şifreyi sili seçin ve şifrenizi yazıp kaldırın sonra tkr deneyin
    3.çözüm:hafıza kartını biçimlendirin en garanti çözümdür:D

saygılarla
Yüklüyor...