Hafıza kartı biçimlendirme sorunu yardımmm edin yaw?

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında deejay hakan tarafından paylaşıldı. Okunma: 1336 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hafıza kartı biçimlendirme sorunu yardımmm edin yaw?

Ya arkadaşlar ben microsd kartımı pc ye taktığımda okumuyor ve biçimlendirilmemiş diyor biçimlendir diyorum biçimlendiremiyor telefondada aynı sorun oluyor ne yapmam lazım okutturmam için...

Ayrıca saadece kendi telefonum çalıştırıyor ama biçimlendirmiyor ve telefonu değiştirdim şu an yeni teldede pc dede okumuyor ve biçimlendirmiyor

Yazan: deejay hakan
  2. git bir teknik serviscisine hafıza kartının sorunlarını anlat oradaki eleman halleder...Virüs girmiş belli ki farklı bir durum...

3. Hafıza kartında sorun oluşmuştur, normalde pc ye taktığın zaman her ne şekilde olursa olsun okur vede biçimlendirirdin. ki yapamıyorsun hafıza kartı al ;)

4. eğer hafıza kartına şifre koymuşsan,böyle sorun çıkartıyo.ben de şifre koymuştum şimdi bilgisayar görmüyor.başka marka telefonda biçimlendiremiyor.

Hafıza kartı biçimlendirme sorunu yardımmm edin yaw? konusuna benzer içerikler

1. Hafıza kartı biçimlendirme sorunu....

Hafıza kartına geliyorum biçimlendir diyorum biçimlendirme sonucunda hiçbirşey olmuyor herşey hala duruyor .... Ben kartı komple silmek istiyorum...yardımcı olabilecek arkadaş var mı???
  2. Nokıa n70 hafıza kartı biçimlendirme sorunu

arkadaşta nokıa n70 var hafıza kartı biçimlendirmiyo format attık genede sonuç aynı bilen varsa yardım lütfen yardım.. şimdiden teşekkürler...
  3. Hafıza Kartı Sorunu Acil YARDIMM!!!!!!!!!!!!!!

MRB ARKDSLAr Hafıza kartındakı resımlerı pc e atmak ıcın KART okuyucuya taktım fakat dırek bıcımlndr dedı :S tekrar ıcındekı dosyaları resımlerı nası alabılırım. bırı akıl wersın delı oldum..:off:
  4. Hafıza Kartı Biçimlendirme Sorunu.

Arkadaşlar Merhaba..Benim 2 GB'lik Hafıza Kartım var normal kullanıyordum..geçenlerde bilgisayara taktığımda aşağıdaki ekranla karşılaştım..ne yaptıysam düzeltemedim biçimlendirme yapmıyor..Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim??
  5. hafıza kartı biçimlendirme sorunu

hafıza kartımda daha önce swap oluşturmuştum swap ı kaldırmak için hafıza kartımı pcde MiniTool Partition Wizard la fat 32 olarak biçimlendirdim fakat biçimlendirirken [yapanlar bilir] bir çok seçenek çıkıyor ben sadece fat32 olarak ayarladım ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 16:23:02