Hadiseyi Dinledinizmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
Hadiseyi Dinledinizmi
belçikalı turk şarkıcı hadise dunyayı yıkıp kavurdu müzikleri mukemmel dinlemenizi tavsiye ederim ben indirdim bulamazzanız ben gönderirim cuma akşamı beyaz showdaydı

tofy

Üye
evet dinledim çok güzel gerçektende bende şaşırdım doğrusu ilk başta yabancı biri sandım çok başarılı olmuşş

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
binlerce kişi izledi yurt dışından ama banu hanımın kocası murat saolsun turkleri ii tanıttı yılışıp durdu kıza bayazda mudahale edemedi ben bile bozuldum yani ş......

darkred

darkred

Üye
ee adam banu alkanı göre göre o evde kafayı yedi hadise yi görüncede tabi duramadı yerinde adama hak vermek lazım ben olsam bende sulanırdım çok tatlı bir bayan ve yaptığı müzikte gayet kaliteli ben diyorumki türkiyenin beyonce su sonunda piyasaya çıktı....

cepix

cepix

Üye
Stir me up..

Gerçektende süper olmuş

swedeniz

swedeniz

Üye
dinledim beğenmedim sadece güldüm

Salihyet

Salihyet

Üye
ben aylar önce bu kızı size tanıtmıştım ama kimse beğenmedi :S yoksam bu kız evrim mi geçirdi?

__Midas__

__Midas__

Üye
Çok başarılı bence , ben sevdim müziğini...

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
eeee
kız meşur olunca sevilmeye başladı bence beyonce de n sesi daha guzel ve çok şirin bi kız ileride dunya da daha tanınmış olucak bu şıkilde türkiye yi bilmeyenler ögrenicek buda bizim için coook onemli

kikaksk

kikaksk

Üye
bu kızın şarkısı aylar önce netteydi kimse bilmiyordu...ama şimdi baya bi kişi biliyo mtv de cıkıyo klibi daha sabah gördüm...

slayer

Üye
Oradaki Şerefsiz kıza rahat vermedi...
ama o hıyara bi güzel dayak atılır...

kikaksk

kikaksk

Üye
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Jan 21 2006, 04&#58;28 PM) [post=258432]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Oradaki Şerefsiz kıza rahat vermedi...
ama o hıyara bi güzel dayak atılır...
[/b][/quote]

katılıyorum sanki cok matah bişi ymiş gibi o adamı oraya cıkardılar o adam ne amaclı cıkıyo tv karşına ...

^^AnaCOnDA^^

Üye
<div class='quotetop'>(crazy_amigo06 &#064; Jan 21 2006, 12&#58;47 PM) [post=258187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
eeee
kız meşur olunca sevilmeye başladı bence beyonce de n sesi daha guzel ve çok şirin bi kız ileride dunya da daha tanınmış olucak bu şıkilde türkiye yi bilmeyenler ögrenicek buda bizim için coook onemli
[/b][/quote]
katılıyorum

kikaksk

kikaksk

Üye
<div class='quotetop'>(huseyin_anaconda &#064; Jan 21 2006, 04&#58;33 PM) [post=258438]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(crazy_amigo06 &#064; Jan 21 2006, 12&#58;47 PM) [post=258187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
eeee
[/b][/quote]
katılıyorum
[/b][/quote]

ama kadın türkiyede yaşamıyo belcikada...sadece türk olduğunu bilecekler...

coOLBoy

coOLBoy

Üye
bende dinledim şarkı ve kız cok güsel

CK1991

CK1991

Üye
Ewet dinledim çok güzel şarkıları var

amedian

amedian

Üye
isteyen olursa klibi içib download linki verebilirim. hemen vermiyorum cunku benim upload vermem lazım

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
    Konu Sahibi
beyazda dalga geceriz havasında muratı cagırdılar adam rezil etti yaaaaaa bole insanlardan tiksiniyorum gurursuz sahsiyetsiz turkiyede her turlu insan sekli mevcut ama tv ye cıkartırkrnde ayıklamak lazım

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ben sevmedim bu şarkıyı yahu güsel söylemiş o ayrı

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
mukemmel bi sarkici ve cok guzel
hareket,tavirlari olsun cok ii
ve de mutevazi
insallah bozmadan dewam eder

tarkanin sarkisi&#39;da cok ii bu arada : bounce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...