Güvenlik kodu kırma!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
Güvenlik kodu kırma!!!!
Bu yöntemde ilk yapmanız gereken telefonunuzun IMEI numarasını(seri numarasını) öğrenmek.IMEI numarasını öğrenmek için telefonunuzda *#06# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
Eğer bu yukardaki madde ile IMEI nosunu öğrenemiyorsanız telefonunuzun bataryasının altına bakarak bulabilirsiniz.Resimde IMEI nosu gözüken bir telefon gösterilmekte.

IMEI nosunu bi yere yazdıktan sonra nfader.su adresine giderek IMEI nosunu “/” lar olmadan yazıyoruz. (örnek 123141251231243)...Ardından I’m legal owner of the phone with that IMEI yazına tıklayarak Generate diyoruz.Karşımıza çıkan Security Mastercode: bize güvenlik kodunu veriyor.

• Beğen
Tepkiler: F_R_E_D_Y_00

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:hmmm ilginç :tşk:

HereİsJohnny

Üye
imei numarasıyla mümkün değil güvenlik kodu EN FAZLA 8 hane olabilir ve bu sitede 10 haneli rakam gösteriyor ve şifrenin içinde güvenlik kodumla alakasız rakamlar çıkıyor o yüzden ban!

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
haklı olabilirsin ama ben denedim ve oldu.... IMEI numarasını siteye girip yazdığın zaman sana telefonun güvenlik kodunu veriyor...!!!

F_R_E_D_Y_00

Üye
indirme nick bulamadım nerede acaba

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
adresine git telin İMEİ nosunu yaz ordan çıkıyo

reisati34

Üye
Ben yazdım cıktı guvenlık sıfresı sonra o sıfreyı yazdım telefona olmadı sıfre yanlıs dıye uyarı verdı bu yontem nasıl yapılıyo bunu bılen bırı varsa banade soleyebılırmı acaba

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
olması lazım kardeşim bi yerde yanlış yapmışsındır. tekrar dene :oke:

fika68

Üye
kardesim ben bunu 1 yıl flan once kullandım 6230i kodunu kırdı ama 6300 kıramadı yanı anlıyacagınız bazı telefnları acıyor

HereİsJohnny

Üye
akif haklı çünkü dj.eric yapabilmiş ben yapamadım bazı telefonlarda oluyo

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
c3 te oluyo arkadaşlar ..... n73 ve e6 da olmuyor onları denediğim için biliyorum

fika68

Üye
kazelburak aynen oyle ;D

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
:d:

apotepe

apotepe

Üye
bn bunu yarıyorum ama genede kırılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt