Günlük senle ben paketi sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Günlük senle ben paketi sorunu !
Bildiğiniz gibi Vodafone'un günde 1 TL'ye 1 numara ile 10 saat konusturan bir paketi var.Bugun ne olduysa Tl gitmeye başladı 50 kere aradım yok şöyle yok böyle diye geçiştiriyorlar.1 kere lira iadesi oldu daha olmuyomus.Delirmek üzereyim ya ! Değiştircem oparetörü o derece.Sizde de var mı bi sorun arkadaşlar kullananlar ?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ben aylık senle ben paketi kullanıyorum herhangi bir sorun yok.

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Hala devam ediyor sorun.

okannn41

Üye
Acaba yeni çıkan bir sorun mu ? Çünkü ben paketi alalı baya oldu sorunsuz kullanıyorum.

anlık olarak sistemsel sıkıntılar olabiliyor. bir kaç gün içinde düzelmezse müşteri hizmetlerine sorununuzu bildirmeniz gerekir.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
anlık olarak sistemsel sıkıntılar olabiliyor. bir kaç gün içinde düzelmezse müşteri hizmetlerine sorununuzu bildirmeniz gerekir.

Bu sorun daha önce de olmuştu anlık bir sorun falan değil öyle beklemekle düzelmez yani. Şuan için bende sorun yok ama arkadaşın bir an önce arayıp görüşmesi lazım. Ayrıca günde belirli TL miktarı gibi birşey söz konusu değil sadece oyalamak amaçlı yapılan birşey.

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorun daha önce de olmuştu anlık bir sorun falan değil öyle beklemekle düzelmez yani. Şuan için bende sorun yok ama arkadaşın bir an önce arayıp görüşmesi lazım. Ayrıca günde belirli TL miktarı gibi birşey söz konusu değil sadece oyalamak amaçlı yapılan birşey.

Aradım kaç gün önce şikayet ettim biz size döncez dediler hala bişey yok vodafone bayiye gidiyorum arayın müşteri hizmetlerini diyolar en az 10 kere aradım.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Aradım kaç gün önce şikayet ettim biz size döncez dediler hala bişey yok vodafone bayiye gidiyorum arayın müşteri hizmetlerini diyolar en az 10 kere aradım.

Arkadaşım sana samimi konuşayım belirttiğin sorun düzelmeyecek eğer günlük senle ben paketi aldıysan paketin yenilenmesini iptal et 1 gün sonrasında tekrar paket satın al öyle dene.

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım sana samimi konuşayım belirttiğin sorun düzelmeyecek eğer günlük senle ben paketi aldıysan paketin yenilenmesini iptal et 1 gün sonrasında tekrar paket satın al öyle dene.

Teşekkür ederim ilginiz için öyle yapıcam artık.

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Sorun Müşteri Hizmetleri tarafından çözülmüş olup TL iadesi yapılmıştır.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Konusma paketleri harika vodafone'da sırf bunun için bile çogu arkadas geçis yapti.
Bende haftalık ve gerektiginde günlük alıyorum bugüne kadar sorun yasamadım ama sorun olması normal arada olur böyle sıkıntılar çözüme ulasmıs sonuçta..

ali601

ali601

Üye
    Konu Sahibi
Konusma paketleri harika vodafone'da sırf bunun için bile çogu arkadas geçis yapti.
Bende haftalık ve gerektiginde günlük alıyorum bugüne kadar sorun yasamadım ama sorun olması normal arada olur böyle sıkıntılar çözüme ulasmıs sonuçta..

Allah'a şükür ulaştı yoksa operatörü bile değiştircektim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt