Günlük giyilecek Şık elbiseler

Konu, 'Bayan Moda - Takı - Aksesuar' kısmında Aksi tarafından paylaşıldı. Okunma: 6641 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. canim bunlar günlükse özel günlerde ne giycez:ehe

2. demekkı onlara göre gunlukmus canım :D:D

3. gerçekten bunlar günlükse bizim hergün giydiklerimiz ne oluyor canım:Dsaatlik mi diye iğrenç bir espri yapmaktan kendimi alamıyorum:ehe yinede emeğe saygı teşekkürler

4. bnlar gnlük mü:) bn gnlde dügünde giyiom böle:d o zmn bn paçozum:D

5. aslında biz yaşamıyoruz bu elbiseleri günlük giysek varya süper oluruz.ee biz ne yapıyoruz ayda yılda bir giyiyoruz e tabi oda dügün olursa dimi ama yalanmı

6. kizlar alemsiniz:ehe bunlar aslinda gunluk degil datlularim bize gunluk die yutturacaklar bunlar satilmayan ozel gun kiyafetleri :kop:de i$te gunluk diye yutturmaya cali$iyolar uretim fazlasi bunlar demi aksim bebi$im :ehe
    paçozum diten arkada$a çok guldum estegfirullah kiiz delimi ne aaaa:ehe

7. bunlar ünlülerın gunluklerı herhal :D:D

Günlük giyilecek Şık elbiseler konusuna benzer içerikler

1. Elbiseler..... ( 6 Mayıs 2009 | Bayan Moda - Takı - Aksesuar )

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] alıntıdır
  2. Lacivert Elbiseler ( 25 Ağustos 2009 | Bayan Moda - Takı - Aksesuar )

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Gri Elbiseler ( 27 Ekim 2010 | Bayan Moda - Takı - Aksesuar )

Gri Elbiseler
  4. Birbirinden şık saten elbiseler | Saten Elbise Modelleri ( 26 Ekim 2011 | Bayan Moda - Takı - Aksesuar )

saten elbise, saten elbiseler, 2012 saten elbise, saten elbise modelleri 2012, saten bayan elbiseleri, satenden elbise modelleri Saten kumaşların şıklığı ve kusursuz kesimi birleşince ortaya böyle güzel elbiseler çıkıyor. Saten elbiseleri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 15:16:19