Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5

Konu, 'Symbian S60v5 Genel' kısmında SéRD@R ~ tarafından paylaşıldı. Okunma: 157120 | Cevaplanma: 0

1. Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5

Arkadaşlar güncelleme ile değişen Ovi Store'un yeni güncellemesi Nokia Mağaza karşınızda.. Aşağıdan indirebilirsiniz.

İNDİR/DOWNLOAD/YÜKLE

Yazan: SéRD@R ~
    yasadışıblack bunu beğendi.

Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5 konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5800 Ovi Store'a Bağlanmıyor ( 9 Mart 2010 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Merhaba arkadaşlar! Daha dün telefondan kullandığım ovi programı bugün çalışmıyor. Yeniden yükledim yine olmadı. Verdiği hata ise şu " Sunucuya Bağlanılamıyor". Acaba sunucuda mı bir hata var? Yoksa sorun sadece bende mi? Şimdiden...
  2. Nokia Ovi Maps Beta v3.04(165) S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Signed [ Ovi Mağaza Güncelleme ] ( 18 Mayıs 2010 | Symbian S60v5 Harita / GPS / Navigasyon )

Nokia Ovi Maps Beta v3.04(165) S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed [ Ovi Mağaza Güncelleme ] Ovi MapsBeta (v3.04) ile yeni yerler keşfetmek ve hedef bulmak herzamankinde daha hızlı ve kolay. Bu yeni beta sürümde tüm performans iyileştirmeleri...
  3. Ovi Maps Car Racing Nokia S60v5 Signed İndir / DownLoad ( 20 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Oyunları )

OVI Haritalar Yarış Symbian S60 5th Edition dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için bir araba yarış oyunu. OVI Haritalar Yarış oyunu, Nokia tarafından geliştirilen ve yayınlanan en hızlı zamanı elde etmek için yolda araba yarışı. Yolda okları...
  4. Nokia 5800 ovi mağaza ( 21 Haziran 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar bu forumda birinin mesajında görmüştüm de 5800da ovi mağazada ki ücretli uygulamaları wi fi dan girince ücretsiz olarak indirilebiliyormuş.Bu doğru mudur? :naughty:
  5. Nokia Ovi Mağaza Sorunu ( 25 Temmuz 2012 | Symbian^3 Genel )

Nokia Mağazada bi dosya indirdiğimde yükleme sırasında " Yüklenemedi " hatasını alırıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 9:25:39