Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5

Konu, 'Symbian S60v5 Genel' kısmında SéRD@R ~ tarafından paylaşıldı. Okunma: 151662 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5

Arkadaşlar güncelleme ile değişen Ovi Store'un yeni güncellemesi Nokia Mağaza karşınızda.. Aşağıdan indirebilirsiniz.

İNDİR/DOWNLOAD/YÜKLE

Yazan: SéRD@R ~
    yasadışıblack bunu beğendi.

Güncellenen Ovi Store'un YENİSİ Nokia Mağaza İNDİR/DOWNLOAD s60v5 konusuna benzer içerikler

1. Ovi Store: Opera Mini ( İndir / Yükle / Download )

Dünyanın en çok kullanılan mobil web tarayıcılarından olan, Opera Mini yenilendi. Peki, ama yeni sürüm ile birlikte uygulamaya ne gibi yenilikler entegre edildi. Sadece 0.126 MB boyutunda olan bu yazılım Nokia kullanıcıları için yenilendi....
  2. 5800XM Ovi Store (Mağaza) sorunu

5800XM Ovi Store (Mağaza) sorunu son yazılım ve güncelemeler yükledikten sonra ovi mağazaya giriyorum güncelleme istiyor güncelle diyorum.Güncelleme başlıyor tam sonlara geldiğindee sertifika sorunu gibi bişeyler yazıyor ovi mazga için eski...
  3. Ovi Maps Car Racing Nokia S60v5 Signed İndir / DownLoad

OVI Haritalar Yarış Symbian S60 5th Edition dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için bir araba yarış oyunu. OVI Haritalar Yarış oyunu, Nokia tarafından geliştirilen ve yayınlanan en hızlı zamanı elde etmek için yolda araba yarışı. Yolda okları...
  4. Ovi Store ---> Nokia Store

An itibari ile Nokia yeni mağazasını Nokia Store: Download games, themes, wallpaper, ringtones and mobile apps on your Nokia phone dan ---> Nokia Store: Download games, themes, wallpaper, ringtones and mobile apps on your Nokia phone yaparak...
  5. Nokia 5800 ovi mağaza

Arkadaşlar bu forumda birinin mesajında görmüştüm de 5800da ovi mağazada ki ücretli uygulamaları wi fi dan girince ücretsiz olarak indirilebiliyormuş.Bu doğru mudur? :naughty:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 18:41:07