Güncelleme ile ilgili Sorun?

Sponsorlu Bağlantılar

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme ile ilgili Sorun?
arkadaşlar merhaba ben kiesden telefonuma yazılım yüklemek istedim telefonumun modele samsung i9001 fakat resim koyacam şimdi bi aşamadan sonra yüzde 36 da dondu kaldı tel ekranında donloading... altındada do not turn off target!!! yazıyor şarj azalıyor ne yapmam gerekiyor bu durum yaklaşık 35 dk böyle..

----------Eklendi @ 17:10:44 ---------- Yazıldı @ 16:54:28 ----------

arkadaşlar yardımcı olun lütfen şarj azalıyor sıkıntı olmasından korkuyorum :(

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
bendede oldu kızdım pirizden çıkarttım bişey olmadı ama benimki giozaten dosya atıyo download moddayken dosya değiştirmiyo

S@H!N

Üye
    Konu Sahibi
bende önce cihazı kapatmaya çalıştım kapandı açıldı bi cep telefonu bide bilgisayar resmi geldi ortasında dikkat işareti vardı bağlantı olmadığını gösteriyor kiesde acil kurtarma diyorum model bilgilerine ulaşamıyor diyor telefon açılmıyor öyle kalıyor ne yapacam bilemedim

RizeOnline

Üye
dostum kies her zaman bunu yapıyor mümkünse kies ten değil de odin den kurmaya flash atmaya çalışmalısın daha basit ve daha hızlı. Bunun için sammobile.com a üye ol ordan i9001 için olan son versiyonu indir ( Europa Bölgesinden bir rom seç ) Daha sonra gerekli aşamaları yine site üzerinden pdf formatında görebilirsin ya da maxicep te detaylı anlatımlara bak. i9000,9003,9001 ve 9100 için sistem hep aynı şekilde işliyor.

Üst Alt